Steinpol Ilanka Rzepin - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wiara i Duma Steinpol-Ilanka Rzepin
  • Aktualności:
  • 2014-09-15 AKTUALIZACJA STRONY !!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czarni - Browar Witnica - Spójnia Ośno Lubuskie 1:1
  • Lubuszanin Drezdenko - Arka Nowa Sól 1:4
  • Promień Żary - Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:2
  • Odra Bytom Odrzański - Sprotavia Szprotawa 3:1
  • Zjednoczeni Przytoczna - Stal Sulęcin 1:0
  • Santos Świebodzin - Budowlani Lubsko 1:3
  • Piast Iłowa - KSF Zielona Góra 1:3
  • Piast Czerwieńsk - Steinpol - Ilanka Rzepin 2:3
  •        

Logowanie

Sponsorzy Ilanki

Urząd Miejski w Rzepinie

Steinpol Central Services

MAJ-HAUS Domy Kanadyjskie

APIS - Logistyka-Transport-Spedycja

SI Warta

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 225, wczoraj: 495
ogółem: 2 774 801

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Turniej Orlików 07.09.13, turniej żaków 08.09.13
Ładowanie...

Wydarzenia

AKTUALIZACJA STRONY !!!

  • autor: sidor15, 2014-09-15 19:39

ZARZĄD MKS STEINPOL-ILANKA RZEPIN INFORMUJE,

ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE STRONA INTERNETOWA NASZEGO KLUBU ZOSTANIE ZAKTUALIZOWANA.

NA STRONIE DOSTĘPNE BĘDĄ INFORMACJE NIE TYLKO IV-LIGOWEJ DRUŻYNY SENIORÓW, ALE RÓWNIEŻ WSZYSTKICH GRUP MŁODZIEŻOWYCH REPREZENTUJĄCYCH NASZ KLUB.

Zarząd MKS Steinpol-Ilanka Rzepin


Aktualności


Najbliższe spotkanie

Odra Bytom OdrzańskiSteinpol-Ilanka Rzepin
Odra Bytom Odrzański   Steinpol-Ilanka Rzepin
2014-09-27, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Piast CzerwieńskSteinpol-Ilanka Rzepin
Piast Czerwieńsk 2:3 Steinpol-Ilanka Rzepin
2014-09-13, 16:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
KSF Zielona Góra - Czarni - Browar Witnica
Budowlani Lubsko - Piast Iłowa
Santos Świebodzin - Stal Sulęcin
Sprotavia Szprotawa - Zjednoczeni Przytoczna
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Odra Bytom Odrzański
Arka Nowa Sól - Piast Czerwieńsk
Spójnia Ośno Lubuskie - Lubuszanin Drezdenko
Steinpol - Ilanka Rzepin - Promień Żary

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Czarni - Browar Witnica 1:1 Spójnia Ośno Lubuskie
Lubuszanin Drezdenko 1:4 Arka Nowa Sól
Promień Żary 2:2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Odra Bytom Odrzański 3:1 Sprotavia Szprotawa
Zjednoczeni Przytoczna 1:0 Stal Sulęcin
Santos Świebodzin 1:3 Budowlani Lubsko
Piast Iłowa 1:3 KSF Zielona Góra
Piast Czerwieńsk 2:3 Steinpol - Ilanka Rzepin

Statystyki drużyny