Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
1:1
Lechia Dzierżoniów
Budowlani Lubsko
0:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród
2:1
Zagłębie II Lubin II
Ilanka Rzepin
2:0
Piast Karnin
Polonia-Stal Świdnica
0:0
KP Brzeg Dolny
KGHM ZANAM Polkowice
4:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Górnik Wałbrzych
2:0
Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław
4:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Miedź II Legnica
3:1
Formacja Port 2000 Mostki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
2:0
Górnik Wałbrzych
Formacja Port 2000 Mostki
1:3
KGHM ZANAM Polkowice
Lechia Dzierżoniów
2:1
Ilanka Rzepin
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:3
Ślęza Wrocław
KP Brzeg Dolny
0:0
Zagłębie II Lubin II
Polonia-Stal Świdnica
3:2
Budowlani Lubsko
Śląsk II Wrocław
0:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:5
Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra
2:1
Piast Żmigród
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin II
4:0
Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław
1:1
Polonia-Stal Świdnica
Ilanka Rzepin
1:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Budowlani Lubsko
3:1
KP Brzeg Dolny
Miedź II Legnica
1:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
KGHM ZANAM Polkowice
4:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Piast Żmigród
0:3
Piast Karnin
Śląsk II Wrocław
3:2
Formacja Port 2000 Mostki
Górnik Wałbrzych
1:0
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
1:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:2
Górnik Wałbrzych
Piast Karnin
0:0
Zagłębie II Lubin II
Lechia Dzierżoniów
1:2
Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki
5:1
Ilanka Rzepin
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:1
KGHM ZANAM Polkowice
Budowlani Lubsko
1:2
Ślęza Wrocław
KP Brzeg Dolny
1:5
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia-Stal Świdnica
1:2
Miedź II Legnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin II
5:0
Lechia Dzierżoniów
Ilanka Rzepin
3:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Śląsk II Wrocław
3:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
KP Brzeg Dolny
1:2
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
10:0
Budowlani Lubsko
Karkonosze Jelenia Góra
1:1
Piast Karnin
Piast Żmigród
2:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
KGHM ZANAM Polkowice
2:0
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych
2:0
Formacja Port 2000 Mostki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
2:0
Karkonosze Jelenia Góra
Formacja Port 2000 Mostki
2:1
Piast Żmigród
Ślęza Wrocław
2:2
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:0
Zagłębie II Lubin II
Stilon Gorzów Wielkopolski
5:2
Ilanka Rzepin
KP Brzeg Dolny
1:1
Piast Karnin
Polonia-Stal Świdnica
2:3
Śląsk II Wrocław
Budowlani Lubsko
1:4
KGHM ZANAM Polkowice
Górnik Wałbrzych
3:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin II
2:2
Formacja Port 2000 Mostki
Ilanka Rzepin
0:3
Polonia-Stal Świdnica
Piast Karnin
0:5
Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród
3:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Śląsk II Wrocław
4:0
Budowlani Lubsko
KGHM ZANAM Polkowice
0:2
Ślęza Wrocław
Górnik Wałbrzych
2:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Góra
2:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Miedź II Legnica
6:1
KP Brzeg Dolny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
1:2
Górnik Wałbrzych
Zagłębie II Lubin II
11:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Formacja Port 2000 Mostki
6:0
Karkonosze Jelenia Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:0
Piast Żmigród
Budowlani Lubsko
2:2
Ilanka Rzepin
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:0
Piast Karnin
KP Brzeg Dolny
0:2
Lechia Dzierżoniów
Miedź II Legnica
3:0
KGHM ZANAM Polkowice
Ślęza Wrocław
0:0
Śląsk II Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:2
Miedź II Legnica
Piast Karnin
0:1
Formacja Port 2000 Mostki
Ilanka Rzepin
0:0
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
2:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Piast Żmigród
5:2
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych
7:1
Budowlani Lubsko
Karkonosze Jelenia Góra
4:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
KGHM ZANAM Polkowice
5:2
KP Brzeg Dolny
Zagłębie II Lubin II
1:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Formacja Port 2000 Mostki
1:0
Lechia Dzierżoniów
Stilon Gorzów Wielkopolski
5:0
Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław
0:4
Górnik Wałbrzych
KP Brzeg Dolny
1:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:0
Piast Karnin
Polonia-Stal Świdnica
2:1
Zagłębie II Lubin II
Budowlani Lubsko
0:4
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
1:3
Ilanka Rzepin
KGHM ZANAM Polkowice
3:3
Śląsk II Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
5:0
KP Brzeg Dolny
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:3
Formacja Port 2000 Mostki
Piast Karnin
4:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Ilanka Rzepin
0:2
KGHM ZANAM Polkowice
Piast Żmigród
1:3
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
3:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Zagłębie II Lubin II
5:0
Budowlani Lubsko
Karkonosze Jelenia Góra
0:0
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych
0:0
Miedź II Legnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin II
1:3
Ślęza Wrocław
Budowlani Lubsko
0:2
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia-Stal Świdnica
1:0
Piast Karnin
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:0
Lechia Dzierżoniów
KP Brzeg Dolny
2:3
Formacja Port 2000 Mostki
KGHM ZANAM Polkowice
1:3
Górnik Wałbrzych
Miedź II Legnica
2:1
Piast Żmigród
Śląsk II Wrocław
2:1
Ilanka Rzepin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Formacja Port 2000 Mostki
4:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Zagłębie II Lubin II
0:4
Miedź II Legnica
Piast Karnin
3:0
Budowlani Lubsko
Ilanka Rzepin
2:1
KP Brzeg Dolny
Karkonosze Jelenia Góra
2:1
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
1:4
KGHM ZANAM Polkowice
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów
3:1
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych
2:1
Śląsk II Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
1:2
Piast Żmigród
Piast Karnin
2:2
Ślęza Wrocław
Ilanka Rzepin
1:1
Górnik Wałbrzych
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
Formacja Port 2000 Mostki
Budowlani Lubsko
0:3
Lechia Dzierżoniów
KP Brzeg Dolny
0:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia-Stal Świdnica
1:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
KGHM ZANAM Polkowice
2:1
Zagłębie II Lubin II
Miedź II Legnica
1:0
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin II
1:3
Śląsk II Wrocław
Górnik Wałbrzych
2:0
KP Brzeg Dolny
Piast Karnin
2:3
Miedź II Legnica
Formacja Port 2000 Mostki
2:0
Polonia-Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra
0:2
KGHM ZANAM Polkowice
Piast Żmigród
4:1
Ilanka Rzepin
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:0
Budowlani Lubsko
Lechia Dzierżoniów
1:1
Ślęza Wrocław
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
3:1
Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Wałbrzych
3:1
Piast Żmigród
Ilanka Rzepin
1:3
Zagłębie II Lubin II
Budowlani Lubsko
2:2
Formacja Port 2000 Mostki
KP Brzeg Dolny
2:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:1
Ślęza Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
6:2
Piast Karnin
Miedź II Legnica
0:3
Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica
2:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:2
Budowlani Lubsko
Piast Karnin
0:2
Śląsk II Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
4:0
Ilanka Rzepin
Zagłębie II Lubin II
2:1
Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów
3:2
KGHM ZANAM Polkowice
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:0
Polonia-Stal Świdnica
Piast Żmigród
3:1
KP Brzeg Dolny
Foto-Higiena Błyskawica Gać
4:1
Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław
2:0
Formacja Port 2000 Mostki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:7
Ślęza Wrocław
KP Brzeg Dolny
2:2
Polonia-Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów
2:1
Śląsk II Wrocław
Zagłębie II Lubin II
1:2
Piast Żmigród
Stilon Gorzów Wielkopolski
7:0
Budowlani Lubsko
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:2
KGHM ZANAM Polkowice
Formacja Port 2000 Mostki
2:0
Miedź II Legnica
Piast Karnin
2:0
Ilanka Rzepin
Karkonosze Jelenia Góra
0:3
Górnik Wałbrzych
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
8:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:3
Śląsk II Wrocław
Ilanka Rzepin
2:1
Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław
2:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród
2:2
Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Wałbrzych
2:1
Piast Karnin
Zagłębie II Lubin II
3:0*
KP Brzeg Dolny
KGHM ZANAM Polkowice
4:1
Formacja Port 2000 Mostki
Budowlani Lubsko
1:3
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:0*
Ilanka Rzepin
Piast Karnin
2:1
Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki
6:1
Śląsk II Wrocław
KP Brzeg Dolny
0:3*
Budowlani Lubsko
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:2
Miedź II Legnica
Lechia Dzierżoniów
1:2
Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica
2:3
Ślęza Wrocław
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:5
KGHM ZANAM Polkowice
Karkonosze Jelenia Góra
3:4
Zagłębie II Lubin II
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
2:1
Polonia-Stal Świdnica
Zagłębie II Lubin II
0:0
Piast Karnin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:4
Śląsk II Wrocław
Ilanka Rzepin
2:1
Formacja Port 2000 Mostki
Ślęza Wrocław
1:0
Budowlani Lubsko
Karkonosze Jelenia Góra
3:0*
KP Brzeg Dolny
KGHM ZANAM Polkowice
2:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik Wałbrzych
1:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Piast Żmigród
2:0
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
3:0*
KP Brzeg Dolny
Piast Karnin
3:0
Karkonosze Jelenia Góra
Formacja Port 2000 Mostki
0:2
Górnik Wałbrzych
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:3*
Ilanka Rzepin
Polonia-Stal Świdnica
1:2
KGHM ZANAM Polkowice
Budowlani Lubsko
1:3
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:0
Piast Żmigród
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:2
Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:0
Zagłębie II Lubin II
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
3:0*
KP Brzeg Dolny
Karkonosze Jelenia Góra
0:1
Lechia Dzierżoniów
Ilanka Rzepin
1:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław
4:0
Polonia-Stal Świdnica
Piast Żmigród
2:0
Formacja Port 2000 Mostki
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:3*
Górnik Wałbrzych
KGHM ZANAM Polkowice
2:1
Budowlani Lubsko
Miedź II Legnica
2:1
Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin II
4:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
0:3*
Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław
3:2
KGHM ZANAM Polkowice
Formacja Port 2000 Mostki
1:4
Zagłębie II Lubin II
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:2
Górnik Wałbrzych
Budowlani Lubsko
0:1
Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:2
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia-Stal Świdnica
1:3
Ilanka Rzepin
Lechia Dzierżoniów
2:0
Piast Karnin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:3
Piast Żmigród
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
3:0*
KP Brzeg Dolny
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:2
Zagłębie II Lubin II
Piast Karnin
1:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ilanka Rzepin
8:0
Budowlani Lubsko
Karkonosze Jelenia Góra
0:5
Formacja Port 2000 Mostki
Górnik Wałbrzych
1:2
Polonia-Stal Świdnica
Piast Żmigród
3:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
KGHM ZANAM Polkowice
1:1
Miedź II Legnica
Śląsk II Wrocław
0:1
Ślęza Wrocław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
3:1
Śląsk II Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
1:0
Piast Żmigród
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:1
Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław
2:1
Ilanka Rzepin
Budowlani Lubsko
1:2
Górnik Wałbrzych
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
Zagłębie II Lubin II
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:2
Karkonosze Jelenia Góra
KP Brzeg Dolny
0:3*
KGHM ZANAM Polkowice
Formacja Port 2000 Mostki
4:0
Piast Karnin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:0*
KP Brzeg Dolny
Karkonosze Jelenia Góra
0:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin II
3:1
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych
1:0
Ślęza Wrocław
Piast Karnin
0:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ilanka Rzepin
2:0
Miedź II Legnica
Śląsk II Wrocław
0:2
KGHM ZANAM Polkowice
Piast Żmigród
3:2
Budowlani Lubsko
Lechia Dzierżoniów
0:4
Formacja Port 2000 Mostki
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
1:2
Górnik Wałbrzych
Budowlani Lubsko
0:6
Zagłębie II Lubin II
Polonia-Stal Świdnica
2:0
Karkonosze Jelenia Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:1
Piast Karnin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:1
Lechia Dzierżoniów
KGHM ZANAM Polkowice
2:1
Ilanka Rzepin
KP Brzeg Dolny
0:3*
Śląsk II Wrocław
Formacja Port 2000 Mostki
1:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ślęza Wrocław
3:0
Piast Żmigród
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Formacja Port 2000 Mostki
3:0*
KP Brzeg Dolny
Ślęza Wrocław
1:2
Zagłębie II Lubin II
Piast Karnin
0:0
Polonia-Stal Świdnica
Ilanka Rzepin
1:7
Śląsk II Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
2:1
Budowlani Lubsko
Lechia Dzierżoniów
1:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród
1:2
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Górnik Wałbrzych
1:3
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
0:3*
Ilanka Rzepin
Polonia-Stal Świdnica
0:1
Lechia Dzierżoniów
Budowlani Lubsko
2:1
Piast Karnin
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Śląsk II Wrocław
1:0
Górnik Wałbrzych
KGHM ZANAM Polkowice
0:0
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
0:2
Zagłębie II Lubin II
Ślęza Wrocław
3:0
Karkonosze Jelenia Góra
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:3
Formacja Port 2000 Mostki
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
0:3*
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Formacja Port 2000 Mostki
0:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław
6:0
Piast Karnin
Lechia Dzierżoniów
5:0
Budowlani Lubsko
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:1
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych
9:0
Ilanka Rzepin
Karkonosze Jelenia Góra
0:4
Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin II
2:3
KGHM ZANAM Polkowice
Piast Żmigród
1:0
Śląsk II Wrocław
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
0:1
Lechia Dzierżoniów
KP Brzeg Dolny
0:3*
Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica
5:1
Formacja Port 2000 Mostki
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ilanka Rzepin
1:3
Piast Żmigród
Śląsk II Wrocław
2:2
Zagłębie II Lubin II
Budowlani Lubsko
2:4
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Miedź II Legnica
7:1
Piast Karnin
KGHM ZANAM Polkowice
3:0
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0*
KP Brzeg Dolny
Piast Karnin
0:2
KGHM ZANAM Polkowice
Formacja Port 2000 Mostki
0:3*
Budowlani Lubsko
Ślęza Wrocław
4:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Karkonosze Jelenia Góra
1:2
Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród
1:2
Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów
2:2
Miedź II Legnica
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:4
Polonia-Stal Świdnica
Zagłębie II Lubin II
5:1
Ilanka Rzepin
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
0:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Budowlani Lubsko
1:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ilanka Rzepin
3:3
Karkonosze Jelenia Góra
KP Brzeg Dolny
0:3*
Piast Żmigród
Polonia-Stal Świdnica
0:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik Wałbrzych
1:0
Zagłębie II Lubin II
Śląsk II Wrocław
5:1
Piast Karnin
KGHM ZANAM Polkowice
5:0
Lechia Dzierżoniów
Formacja Port 2000 Mostki
3:2
Ślęza Wrocław
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
1:2
Górnik Wałbrzych
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?