Orliki kończą sezon wygraną

Orliki kończą sezon wygraną

W ostatnim spotkaniu rundy wiosennej, w Sulęcinie zagraliśmy z liderem naszej grupy czyli z zespołem PAP Bosko Sulęcin. Chociaż po pierwszym spotkaniu w Rzepinie, gdzie przegraliśmy 6:13, mieliśmy świadomość, że gramy z mocnym przeciwnikiem, to mieliśmy zadanie powalczyć na 100 procent. Udało się, gdyż po bardzo ambitnej grze z naszej strony wygraliśmy 4:3.

Początkowo nasz zespół prowadził do przerwy 2:0 ale gdy zmęczenie dało o sobie znać, gorsza koncentracja w grze obronnej sprawiła, że gospodarze wyrównali. Mobilizacja i walka o każdą piłkę dała nam kolejne dwa gole, na które gospodarze odpowiedzieli jedna bramką zdobytą w ostatniej akcji meczu.

Pomimo przewagi fizycznej sulęcinian nasz zespół dobrym pressingiem dzielnie walczył o piłkę w każdej części boiska, utrudniając gospodarzom rozwinięcie swoich akcji ofensywnych. Dobra gra bramkarza oraz obrońców sprawiła, że gospodarze nie dochodzili do sytuacji strzeleckich.

Kończymy rozgrywki ligowe zajmując drugie miejsce (1punkt za liderem) w swojej grupie, gdzie pokazaliśmy swój charakter, ambicję i dobrą grę, a drużyna zasłużyła sobie na szacunek i uznanie rywali.

Skład zespołu: Olivier Siniawski, Ignacy Antonik, Antek Waszczyszyn, Daniel Ciesielski (3 bramki), Szymon Kamiński (1 bramka), Krzysiu Nastulski, Nikola Wysokińska, Radek Radkiewicz.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości