Orliki wygrywają z Polonią Słubice

Orliki  wygrywają z Polonią Słubice

W kolejnym spotkaniu rundy wiosennej, w derbach naszego powiatu, podejmowaliśmy drużynę ze Słubic. Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem w stosunku 14:4.

Mecze z naszymi sąsiadami ,,zza miedzy” zawsze dostarczają sporych emocji, bo nikt nie chce przegrać ale jak każdy wie, derby rządzą się swoimi prawami. Nasi zawodnicy kolejny raz w sezonie udowodnili, że poprzednie wygrane w lidze i w Tymbarku nie były dziełem przypadku.

Spotkanie początkowo było dość wyrównane ale z biegiem czasu nasi zawodnicy stwarzali coraz więcej sytuacji bramkowych, które skrzętnie wykorzystywali.

Przed meczem, przyjęliśmy założenie, żeby grać zespołowo i stwarzać sytuacje bramkowe dla wszystkich zawodników. Chłopcy wywiązali się z zadania i zapisali się w większości na liście strzelców.

Skład zespołu: Igor Stępniak, Wiktor Łobaczewski (3 bramki), Ignacy Antonik ( 1 bramka), Antek Waszczyszyn, Daniel Ciesielski (6 bramek), Olivier Siniawski , Szymon Kamiński (1 bramka), Krzysiu Nastulski (1bramka), Radek Radkiewicz (1bramka), Igor Wąsowicz (1bramka) .

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości