Test mecz na plus
W ponad 30 stopniowym upale Ilanka Rzepin rozegrała mecz kontrolny z Iskierką Szczecin. Mimo żaru który lał sie z nieba zawodnicy obu ekip od samego początku spotkania poruszali się po boisku dynamicznie wykazujac chęci do gry. Trener Daniel Odziemkowski testował zawodników na różnych pozycjach sprawdzajac w jakiej są aktualnie formie i sprawdzał jak realizują nakresloną taktykę na ten mecz. W pierwszej połowie nie ustrzeglismy sie kilu błędów wynikających z ustawienia jednak to nasi wyszli na prowadzenie dzięki dwóm bramkom strzelonym przez Mateusza Stefanowicza. Nie udało się jednak dowieźć wyniku do końca bo po ładnej kontrze przyjezdnych tracimy bramkę w ostatniej akcji pierwszej połowy. Po przerwie trener Daniel Odziemkowski dokonał 6 zmian. W tej części mecz stał się bardziej otwarty co wpłynęło na to ze oba zespoły stwarzały sobie sytuacje podbramkowe wynikiem czego byla bramka wyrównująca strzelona po indywidualnym błędzie naszego zawodnika. Ilankowcy ambitnie grali do konca w konsekwencji wpuszczony minute wczesniej na boisko Max Pastusiak po indywidualnej akcji strzela gola wyprowadzając niebiesko-białych na prowadzenie.
Ostateczny wynik 3-2 dla Ilanki.
Sklad 1 połowa:
Fabiański Praisner Popkowski Sidorowicz Klimczak Adamczewski Matusiak Pawłowski Sawiak Ossowski Stefanowicz
Druga polowa:
Fabiański Ossowski Pietruszyński Sidorowicz Mierzwa Matusiak(od 65 Praisner) Nowak Kasik Świderski Pawłowski Stefanowicz(od 65 Pastusiak)
W meczu nie brali udzialu: Chanas Orczyk Smolinski Kawecki