Przegrana w Drezdenku.Trzecie miejsce na koniec sezonu 2017/2018
Na ostatni mecz 4 ligi zespół Ilanki pojechał do Drezdenka w mocno przemeblowanym składzie. Mimo braku połowy wiodących zawodników można śmiało stwierdzić,że nasza dobrze zapowiadajaca się młodzież godnie zastąpiła doswiadczonych zawodników. Trener Daniel Odziemkowski od samego początku motywował swoich podopiecznych do pełnego zaangażowania i wielokrotnie powtarzał żeby zawodnicy podeszli do gry z pełną wiarą w swoje umiejętności i determinacją. Ilankowcy skrupulatnie wypełniali plan trenera na te spotkanie,szczelnie zamykając dostęp do naszej bramki. Formacje współpracowaly ze sobą, funkcjonowała asekuracja i komunikacja. Oczywiście doświadczony zespół z Drezdenka stworzył sobie kilka sytuacji (nie 100 procentowych) ale drodze stawali nasi defensorzy bądź dobrze dysponowany w tym dniu bramkarz Romulo.Niebiesko-biali odgryzli się kilkoma bardzo groźnymi kontratakami gdzie kluczową rolę odgrywał walczący jak lew Mikołaj Kawecki. Piłka niestety nie znalazła drogi do siatki Lubuszanina. W końcówce pierwszej połowy tracimy jednak gola i to rzucie rożnym wykonywanym przez naszych. Po wprowadzeniu piłki w pole karne trafiła ona w rece bramkarza z Drezdenka. Ten szybko wznowił grę dalekim wykopem i tutaj brak doswiadczenia naszych młodych zawodników i pomysłowość Pawła Posmyka, który głową przedłużył piłkę do nadbiegajacego kolegi. Ten znalazł sie w sytuacji sam na sam z bramkarzem i strzela gola.
Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Jedni i drudzy mogli jeszcze zmienić wynik tego spotkaniaj,ednak nie uległ on zmianie.
Z przebiegu całego meczu nasi zasłużyli na remis ale taka jest piłka nożna że nie zawsze wynik koncowy odzwierciedla wszystkie wydarzenia na meczu. Wygrywa ten kto strzeli co najmniej o jednego gola więcej.
Sezon zakończony,ale nie w kwestiach szkoleniowych.Trener Daniel Odziemkowski rozdysponował między graczy rzepińskiego MKS-u indywidualne plany treningowe do zrealizowania przez najbliższe 3 tygodnie. Przygotowania do następnego sezonu zaczynamy już 9.07.2018 roku !
GRATULUJEMY DRUŻYNIE ZAJĘCIA TRZECIEGO MIEJSCA NA PODIUM  I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!!
Skład: Romulo Nowak Chanas Sidorowicz Mierzwa Popkowski Pietruszyński Ossowski Krasucki Radkiewicz Kawecki
Jednocześnie dziękujemy wszystkim Kibicom Klubu,którzy byli z Nami przez ten i poprzednie sezony.Ze statystyk jasno wynika,że na każdym meczu w sezonie 2017/2018,rozegranym "u siebie" ,w pogodę czy niepogodę,na obiekcie przy Poznańskiej 60,drużynie kibicowało około setki sympatyków Ilanki.Kto wybierał się za drużyną na wyjazdy,wie doskonale,że takiej średniej mogą Nam pozazdrościć inne Kluby,na boiskach których częstokroć można było zaobserwować 30-40 osób,wliczając w to drużyny,ławki rezerwowych oraz sztaby szkoleniowe.Niemniej jednak mamy nadzieję,że w nadchodzącym sezonie będzie Nas jeszcze więcej!