Renowacja pomieszczeń klubowych dzięki Burmistrzowi
Wiele osób zapewne dobrze kojarzy tablicę ze zdjęcia i wie gdzie się ona znajduje.Miejsce to wielu piłkarzom,trenerom,działaczom oraz sympatykom Klubu nieodłącznie kojarzy się z jego siedzibą.Nie na Poznańskiej 60,nie przy Lipowej,ale własnie tam,przy Placu Ratuszowym 1.
Tym niemniej  miło nam poinformować, że dzięki wielkiemu wsparciu Burmistrza Rzepina Pana Sławomira Dudzisa, nasze pomieszczenia klubowe zostały wyremontowane oraz umeblowane.Dziekujemy !!!
Po zakończeniu prac zyskaliśmy biuro klubu, magazynek na stroje piłkarskie,dodatkowe stanowisko pracy dla trenerów oraz salę multimedialną.
Do tej pory pomieszczenia klubowe były nieużywane,zapomniane i niewykorzystywane.
Zyskanie nowych funkcjonalnych sal na pewno podniesie poziom organizacyjny klubu, który na dzisiaj zrzesza około 180 zawodniczek i zawodników oraz 9 trenerów.
Dla lepszego funkcjonowania tak dużej organizacji, właściwie niezbędnym stało się utworzenie biura klubu, ogrzewanego magazynku na sprzęt sportowy oraz miejsca w którym zarówno zawodnicy jak i trenerzy będą mogli się spotkać (analizy meczów, szkolenia, miejsce zbiórek przed wyjazdami na mecze, badania lekarskie itp.).
Mamy to i jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z tego powodu !!!
Liczymy na to, że nowe pomieszczenia będą tętnić życiem z korzyścią dla młodych adeptów piłki nożnej.