Wygrana juniorów w Karninie

W ubiegłą sobotę nasi juniorzy rozegrali pierwszy mecz w rundzie wiosennej, rywalizując o ligowe punkty w Karninie z miejscowym Piastem.
Oto jak grę naszych zawodników opisał trener Juniorów - Przemysław Juncewicz:"Pierwsza połowa to gra w wysokim pressingu do tego wiatr i Karnin miał problem wyjścia z własnej połowy. W tym meczu debiutowali trampkarze z których jestem bardzo zadowolony, z minuty na minute co raz bardziej się rozkręcali. Karnin próbował nas kontrować długimi piłkami ale na posterunku była nasza defensywa. My graliśmy swoją piłkę, przesuwanie, składane akcje i szybki odbiór po stracie co dało nam bramkę Litomskiego 27' i Ostolskiego 39'. Druga połowa to nasza walka z wiatrem i przeciwnikiem. Były momenty że zostaliśmy zepchnięci do obrony. Karnin nie miał nic do stracenia i po przerwie wyszedł trzema napastnikami, ale w tym dniu dobrze dysponowana defensywa rozbijała te ataki, a czasami debiutujący w juniorach Stasiu Grabowski był na posterunku. Staraliśmy się grać konsekwentnie czego efektem była druga w tym spotkaniu bramka debiutującego Litomskiego (70'),który ustalił wynik meczu. Na pochwałę zasłużyła cała drużyna, ale przy Patryku Bartzu postawiłbym ☆ , bardzo dobrze kierował naszą defensywą. Duże brawa dla debiutantów oraz całej drużyny!"

W meczu zagrali: Stasiu Grabowski- Franek Kryk, Patryk Bartz, Kryspin Donaj, Kacper Michałek (46' Antek Rożnowski), Filip Ignaszewski, Kacper Wizowski, Krystian Urbański, Filip Matysiak, Jakub Ostolski, Łukasz Litomski (80' Dominik Proniewicz)
W rezerwie: Bartosz Graczyk.

W drużynie juniorów zadebiutowali: Filip Matysiak, Filip Ignaszewski, Franek Kryk, Stasiu Grabowski, Łukasz Litomski, Dominik Proniewicz, Bartosz Graczyk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!