Orliki poniżej oczekiwań

W drugim spotkaniu rundy wiosennej rozegranym w Ośnie Lubuskim przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Spójni. Mecz odbył się na miejscowym orliku, gdzie gospodarze zagrali bardzo skutecznie, prowadząc od początku meczu, co wyraźnie podłamało naszych młodych piłkarzy. Po błędach w obronie straciliśmy trzy bramki, co sprawiło nerwowość naszych a pewność siebie gospodarzy. W dalszej części spotkania gra była lepsza i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 4:2 dla gospodarzy. Dwie ostatnie kwarty były dobre lecz brak wykończenia wielu sytuacji nie pozwolił na wygranie spotkania. Po naszych trzech bramkach miejscowi dołożyli dwie swoje i mecz zakończył się wynikiem 6:5 dla Spójni. Taka jest piłka nożna i trzeba to przyjąć do wiadomości, że nikt nie odda meczu bez walki. Nie martwi nas sam wynik lecz brak zdecydowania obrońców i słaba skuteczność naszego zespołu. Mamy jednak nadzieję, że szczęście też uśmiechnie się do nas w kolejnych meczach, które są przed nami.

Skład zespołu: Wiktor Łobaczewski, Ignacy Antonik, Antek Waszczyszyn, Daniel Ciesielski ( 2 bramki), Olivier Siniawski (2 bramki), Igor Wąsowicz, Radek Radkiewicz, Szymon Kamiński (1 bramka), Nikola Wysokińska.