V miejsce Żaków starszych w Cybince
W niedzielę Żaczki rozegrały Turniej o Puhchar Burmistrza Cybinki Pana Marka Kołodziejczyka. W zawodach uczestniczyło 10 drużyn, które przydzielono do dwóch grup, w których łącznie rozegrano 20 spotkań. Żaczki MKS STEINPOL ILANKA RZEPIN trafili do grupy A, gdzie zmierzyli się z zespołami z Perły II Cybinka, Bosko Sulęcin, Akademia Futbolu Krosno Odrzańskie oraz Polonią Słubice. Nasi młodzi piłkarze mimo bardzo okrojonego składu z powodu wielu chorób naszych kluczowych zawodników zagrali bardzo dzielnie i odważnie. W pierwszych dwóch meczach zwyciężyli kolejno 1:0 po bramce Szymona Kamińskiego oraz 2:0 po golach Wiktora Łobaczewskiego oraz Radka Karatysza.Kolejno,w trzecim spotkaniu padł remis 1:1 po bardzo ładnym pojedynku z AF Krosno Odrzańskie, gdzie bramkę zdobył ponownie Radek Karatysz, a czwartym decydującym o awansie do półfnałówmeczuniestety Żaczki uległy zespołowi ze Słubic 2:0. W meczu o 5 miejsce nasi zawodnicy bez problemu pokonali drużynę Warty Gorzów 3:0po dwóch golach Mateusza Graczyka oraz jednym Radka Karatysza. Cały turniej wygrała ekipa gospodarzy Perła I Cybinka. Duże gratulacje należą się naszemu bramkarzowi Igorowi Stępniakowi, który otrzymał statuetkę za najlepszego goolkeepera Turnieju. Naszą drużynę reprezentowali: Igor Stępniak, Wiktor Łobaczewski, Szymon Kamiński, Radek Karatysz Mateusz Graczyk, Jeremi Kędzierski, Krzyś Nastulski, Gracjan Sidorowicz. Następne zawody Żaczki rozegrają w sobotę w Dębnie.