Żaki młodsze na IV miejscu w Cybince

Wielkiego wyczynu dokonali dziś nasi chłopcy z rocznika 2008. Drużyna przetrzebiona panującym wirusem grypy w sześć osób wybrała się do Cybinki i grając cały turniej bez żadnego rezerwowego zajęła IV miejsce w 10-cio drużynowym turnieju. Bardzo cieszy, że chłopcy, którzy najczęściej pełnią rolę zmienników potrafili wziąć odpowiedzialność za wynik w turnieju na siebie i tak pięknie dziś walczyli. Zagraliśmy dzisiaj mecze ze wszystkimi czołowymi drużynami turnieju w Cybince a i jesli przegrywaliśmy to nie wyżej niż jedną bramką.

Pomimo tego, że miejsce jest bardzo dobre to ważniejsze jest to jaki postęp w okresie zimowym zrobili chłopcy, którzy dziś zagrali. To z pewnością bardzo cieszy ich trenerów.

Drużyna prowadzona dziś przez Trenera Przemysława Juncewicza wystąpiła w następującym składzie: Igor Stępniak (br), Wiktor Łobaczewski, Krzysiu Nastulski, Gracjan Kamiński, Bartek Wierzchowski, Filip Zieliński.

Miło nam poinformować, że Wiktor Łobaczewski został nagrodzony dziś pucharem za najpiękniejszą bramkę turnieju. Gratulacje !!

Powiązana galeria: