Trampkarze przegrywają u siebie

Niestety porażką zakończył się mecz w Lidze trampkarza gdzie miejscowa Ilanka Rzepin przegrała z Dwójką Kostrzyn 2:0. Wstydu nie było, bowiem mlodsi rzepinianie walczyli jak równy z równym z kolegami z Kostrzyna. Wynik mógł być odwrotny lecz w pierwszej połowie meczu dwie sytuacje sam na sam Kacpra Lewitzkiego konczyły się na słupku i poprzeczce. Goście odpowiedzieli strzałem z rzutu wolnego i niestety po tym strzale padł gol. Później kostrzynianie po uderzeniu z dystansu trafili w poprzeczkę. Druga połowa to świetna gra naszych młodych zawodników. Piękne wymiany podań mogły cieszyć, problemem było jedynie sfinalizowanie akcji. Goście przeprowadzili kontrę , która zakończyła się golem. Podsumowując, mecz bardzo ładny w wykonaniu podopiecznych trenerów Pawła Sidorowicza i Wiktora Blaszczykiewicza. Zabrakło skuteczności, można było pokusić się o punkty. Gramy dalej. Wielkie pochwały dla zespołu.

Staś Grabowski - Marcin Stróżyk, Aleksander Wojcik, Kacper Dąbrowski, Franciszek Kryk - Patryk Malak, Filip Ignaszewski, Jakub Jodłowski, Kacper Lewitzki - Bartłomiej Woźniak - Alan Rychlik
Grali również: Dominik Proniewicz, Łukasz Litomski.