Remis Orlików

W kolejnym spotkaniu okręgowej ligi orlików nasz zespół gościł w Kostrzynie, gdzie naszym przeciwnikiem był zespół LPFA Dariusza Dudki, trenowany przez dobrze znanego w Rzepinie, byłego zawodnika Ilanki Michała Mendelskiego.

Początek spotkania był dosyć wyrównany ale szczęśliwy dla naszego zespołu, gdyż zaskoczyliśmy pewnych siebie kostrzynian i po bardzo dobrych, składnychakcjach zdobyliśmy kolejne cztery bramki. Nasi rywale mieli w tej części rzut karny lecz świetną interwencją popisał się nasz bramkarz Mateusz Graczyk. Na krótką przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 4:0. Po przerwie w naszym zespole nastąpiło kilka zmian i przy słabszej postawie w obronie traciliśmy kolejne gole a przeciwnik rósł w siłę. Do przerwy spotkania wynik się wyrównał i mecz przy remisie 4:4 zaczął się jakby od nowa. Przeciwnik był bardzo zdeterminowany żeby zdobywać kolejne bramki ale nasi chłopcy dzielnie odpierali ataki, tworząc również sporo sytuacji strzeleckich. Po początkowym prowadzeniu kostrzynian, złapaliśmy drugi oddech ito my zdobyliśmy dwie kolejne bramki, na które miejscowi odpowiedzieli jedną, doprowadzając do końcowego remisu 6:6. Podsumowując, był to mecz walki, którą nasz zespól podjął i dobrze się pokazał. Po końcowym gwizdku sędziego, kibice gromkimi brawami podziękowali zawodnikom obu drużyn za dobre spotkania z dużą ilością bramek.

Drużynę Ilanki reprezentowali: Mateusz Graczyk, Igor Stępniak, Krzysztof Nastulski,Ignacy Antonik, Antek Waszczyszyn, Daniel Ciesielski (2 bramki), Radosław Karatysz (2 bramki),Olivier Siniawski ( 1 bramka), Wiktor Łobaczewski (1 bramka), Tomasz Kamieniarz, Radek Radkiewicz.

Kolejnym przeciwnikiem naszego zespołu, będzie zespół Odry Górzyca. Mecz odbędzie się 1 października o godzinie 13.00 w Rzepinie przy ulicy Lipowej.