Ilanka 2:0 Arka

Zwyciestwo w dobrym stylu podopiecznych Daniela Odziemkowskiego. Mecz z Arka Nowa Sól zapowiadal się na twardy zdecydowany i męski pojedynek. Pilkarze Arki niesieni bardzo dobrym spotkaniem z Krosnem Odrzanskim przyjechali do Rzepina mocno zmotywowani i zdeterminowani do podtrzymania dobrej passy. Dobrze zorganizowani w defensywie nowosolanie szczelnie zamykali dostęp do wlasnej bramki wyprowadzajac raz po raz groźne kontry. Nasi w tym dniu byli jednak jak mur i to zbudowany z materiału najlepszej jakosci. W defensyfie zorganizowani szybcy i twardzi natomiast w ofensywie cierpliwie budowali swoje akcje pewni tego ze prędzej czy później osiagna upragniony cel jakim jest zdobycie bramki. Stalo się to w 41 minucie w ktorej po nie udanej akcji przeciwnika Tumaszyk szybko dlugim podaniem uruchomil Nowaczewskiego a ten przytomnie z pierwszej piłki zagral do nadbiegajacego w tempo Radkiewicza a ten przy współudziale obrońcy pakuje piłkę nad bramkarzem Arki. Na przerwe schodzimy z jednobramkowa przewaga. Po przerwie trener Daniel Odziemkowski dokonal kilka zmian które jeszcze bardziej ożywiły poczynania naszych i w konsekwencji w 61 minucie ładna akcją i pięknym golem popisał się Stefanowicz. Goście oczywiscie do konca nie rezygnowali i próbowali swoich szans jednak dobrze funkcjonujaca tego dnia defensywa uniemożliwiła strzelenie przez nich choćby jednego gola. Wynik cieszy tym bardziej ze w tym meczu nie mógł wystąpić dobrze dysponowany w ostatnim czasie Andrzej Pawłowski.
Sklad: Tumaszyk Kawecki Chanas Sidorowicz Popkowski Pohirilyy Radkiewicz Kasik Adamczewski Ossowski Nowaczewski
Grali także: Stefanowicz Pietruszyński Mierzwa Paczkowski Krasucki
W rezerwie pozostal Sawiak.