ŻAKI ZAKOŃCZYŁY JESIENNE ZMAGANIA.

Z dobrymi humorami udaje się drużyna Żaków na przerwę w rozgrywkach ligowych. W grupie liczącej siedem zespołów, pierwsza drużyna Żaków zajęła drugie miejsce do ostatniego turnieju rywalizując o tą lokatę z mocnymi przeciwnikami UKS Celulozy Kostrzyn i UKS Polonii Słubice.

Nasz drugi zespół występujący pod nazwą Chrobrego Drzeńsko zajął 7 miejsce, jednak postęp jaki drużyna zrobiła w porównaniu z pierwszym turniejem jest widoczny i chłopcy tam występujący z pewnością powalczą na wiosnę o wyższą lokatę. Należy też tutaj dodać, że w tym zespole występowali przede wszystkim młodsi chłopcy z roczników 2010-2008 a w lidze Żaka mogą grać w tym sezonie roczniki 2007 i młodsi.

Dobra postawa drużyny trenera Adama Popkowskiego nie wzięła się z nikąd. Chłopcy swoją dobrą formę wypracowali na treningach, na których średnia frekwencja wynosiła prawie 90%. Za to należą się też wielkie podziękowania dla rodziców, którzy dopilnowali aby ich pociechy regularnie trenowały. Rodzicom dziękujemy także za wspólne wyjazdy na turnieje, pomoc w przygotowywaniu turniejów, które organizował klub oraz za super atmosferę, kótrą stworzyli wokół zespołu. To z pewnością napędza małych piłkarzy i ich trenerów do jeszcze lepszej pracy.

W turniejach Żaków wystąpili następujący zawodnicy: Ignacy Antonik, Daniel Ciesielski, Mateusz Graczyk, Dawid Jabłoński, Szymon Kamiński, Radosław Karatysz, Michał Kasik, Jeremi Kędzierski, Michał Kwiręg, Fabian Lewitzki, Wiktor Łobaczewski, Justin Majos, Krzysztof Nastulski, Dominik Papież, Kacper Pióro, Radosław Radkiewicz, Tomasz Radkiewicz, Gracjan Sidorowicz, Konrad Sierota, Oliwier Siniawski, Igor Stępniak, Antoni Waszczyszyn, Igor Wąsowicz, Bartek Wierzchowski, Filip Zieliński, Adrian Żygielewicz.

Trenera Adam Popkowskiego w prowadzeniu tak licznej drużyny wspierali Przemysław Juncewicz i Marcin Zieliński, a w sytuacjach awaryjnych do akcji wkraczali także Robert Antonik i Sławomir Karatysz - Dziękujemy im za pomoc:)

Powoli wkraczamy w sezon halowy, w trakcie którego rozegramy wiele ważnych turniejów - bądźcie z nami!!!