WYGRANA W POWIATOWYM TURNIEJU O PUCHAR TYMBARKU.
Miło nam poinformować, że drużyna prowadzona przez trenera Andrzeja Pawłowskiego wygrała powiatowy finał turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".
Nasi chłopcy przez turniej przeszli jak burza pokonując po drodze Górzycę 10:0, Cybinkę 8:2, Słubice 9:0.
Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Bartek Woźniak, Kacper Lewitzki, Staś Grabowski, Jakub Jodłowski, Kacper Gajda, Dominik Zieliński, Bartek Dziemidowicz, Marcin Stróżyk, Marcin Graczyk, Filip Liborio.
Kolejny etap rozgrywek to finał wojewódzki. To ostatni krok do wyjazdu na Stadion Narodowy w Warszawie. Trzymajcie kciuki za naszych chłopców bo przy odrobinie szczęścia imaksimum zaangażowania jesteśmy w stanie powalczyć z najlepszymi w województwie.