Żaki mistrzem jesieni !

Ostatni turniej w rundzie jesiennej nasze żaki rozegrały w Drzeńsku. Nasze zespoły dobrze rozpoczęły turniej osiągając korzystne wyniki w pierwszych spotkaniach. W miarę upływu czasu okazało się, że większe niż zazwyczaj boisko powodowało zmęczenie i słabszą skuteczność zawodników w kolejnych spotkaniach. Łzy oraz sportowa złość po nieudanych meczach świadczyły, że nasi zawodnicy wymagają od siebie więcej i chcą w każdym meczu wygrywać. Brawo za ambicję!

Tabela końcowa turnieju w Drzeńsku:

1. Ilanka Rzepin 15pkt.12:1

2. Celuloza Kostrzyn 12pkt.12:4

3. UKS Polonia I 11pkt. 6:3

4. UKS 4 Kostrzyn 11pkt. 15:2

5. Stal Sulęcin 8pkt. 5:9

6. Chrobry Drzeńsko 4pkt. 5:10

7. UKS Polonia II 0pkt. 0:18

W turnieju zagrali: Igor Stępniak, Wiktor Łobaczewski,Krzysiu Nastulski, Antek Waszczyszyn, Daniel Ciesielski, Ignaś Antonik, Olivier Siniawski, Nikola Wysokińska, Bartek Wierzchowski, Franek Nowacki,Dominik Papież, Filip Zieliński, Miłosz Andrejczuk, Adrian Żygielewicz, Jan Weryszko, Michał Kasik, Jan Łastowski, Jan Żywicki, Gracjan Sidorowicz, Fabian Zaremba.

Składamy podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia turnieju, który jak zawsze w Drzeńsku upływał w znakomitej atmosferze.  Specjalne podziękowania dla Pani Marioli Białej i Krzysztofa Dudzisa z Zarządu Chrobrego Drzeńsko za przygotowanie boisk i poczęstunku oraz mam naszych piłkarzy za pyszne ciasta.

Ostatni turniej w tej rundzie ustalił nieoficjalną końcową klasyfikację zespołów III grupy. Wynika z niej, że w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017 po raz drugi z rzędu zagramy wśród 6 najlepszych drużyn okręgu gorzowskiego:

1. Ilanka Rzepin 98 pkt.

2. UKS 4 Kostrzyn 77 pkt.

3. Celuloza Kostrzyn 75 pkt.

4. UKS Polonia I 72 pkt.

5. Chrobry Drzeńsko 24 pkt.

6. Stal Sulęcin 16 pkt.

7. UKS Polonia II 10 pkt.