Orliki zagraja w turniejach EWE CUP

W miniony czwartek na treningu drużyny orlików pojawili się przedstawiciele firmy EWE energia Sp. z o.o., którzy wręczyli naszej drużynie komplet pięknych strojów w kolorach niebiesko - białych.

Stroje zostały przekazane w związku z turniejami piłkarskimi EWE Cup, do udziału w których zostaliśmy zaproszeni.

Turnieje EWE CUP, składa się z dwóch części :

1. Turnieju zimowego
  2. Turnieju letniego

W turnieju zimowym, który odbędzie się 22 stycznia 2017 w  Landkostarena  w Bestensee weźmie udział wszystkie 16 zaproszonych zespołów, w tym 4 z Polski i 12 z Brandenburgii oraz Rügen/Nordvorpommern.

W turnieju letnim zagra 8 zespołów w tym 2 z Polski, które wyłonimy w wewnętrznych eliminacjach spośród UKS Polonii Słubice, PAP Bosko Sulęcin, Orła Międzyrzecz oraz MKS Steinpol-Ilanki Rzepin.

Serdecznie dziękujemy  firmie EWE energia Sp. z o.o. za wyróżnienie.

Powiązana galeria: