Wygrana z Santosem

To był udany mecz w wykonaniu rzepińskiego MKS-u,szczególnie w odniesieniu do przegranego,w lutym,sparringu."Święci" nie mieli w tym spotkaniu zbyt wiele do powiedzenia.Zarówno pierwsza,jak i druga połowa meczu,pod kontrolą niebiesko - białych.W pierwszej połowie,dwie dobre interwencje bramkarza gości,nie pozwoliły na zmianę wyniku.Druga odsłona spotkania,to znakomita gra w ofensywie,która przekłada się na 3 bramki dla gospodarzy(Andrzej Pawłowski po podaniu Marcina Żeno, Marcin Żeno po asyście Bartka Kasika i Marcin Adamczewski po podaniu Andrzeja Pawłowskiego).Błąd naszej formacji obronnej,skutkuje celnym trafieniem dla Santosu,więc nie udało się zagrać na "zero z tyłu".Dobry występ zaliczył Mateusz Bukowski,który wzorowo wywiązał się ze swoich boiskowych obowiązków. Ilanka - Santos 3:1.