Ilanka Rzepin - Lubuszanin Drezdenko

W najbliższą środę,3 maja,ekipa trenera Kamila Michniewicza,rozegra drugi z rzędu mecz na własnym terenie.Goście z Drezdenka po 24 kolejkach,w IV lidze lubuskiej,zgromadzili 33 punkty i zajmują 8 miejsce w zestawieniu.Bilans trzech ostatnich spotkań,jest korzystny dla gospodarzy,którzy wygrywali dwukrotnie,raz remisując."Lubuszanin" w ostatnim meczu zremisował z Korona Kożuchów a w Rzepinie wszyscy liczą na podtrzymanie passy dobrych spotkań i kolejne zwycięstwo na własnym terenie.Na uraz w zespole MKS-u narzeka tylko Bartek Kucharski,reszta zespołu nie zmaga się z problemami natury zdrowotnej.Nasz ligowy szkoleniowiec nie zwalnia tempa nawet w majówkę i dziś na 17:30 przewidziany jest przedmeczowy trening.Na zawody rozegrane przy Poznańskiej,zapraszamy wszystkich serdecznie o godzinie 11:00.