WEEKENDOWE WYNIKI NASZYCH DRUŻYN.

Kolejne mecze rozegrały drużyny reprezentujące Steinpol-Ilankę Rzepin.

Drużyna III ligowych seniorów podejmowała na stadionie przy ul. Poznańskiej w Rzepinie drużynę KP Brzeg Dolny. Mecz zakończył się wygraną Steinpol-Ilanki 2 - 1 a bramki dla podopiecznych trenera Kamila Michniewicz strzelili Andrzej Pawłowski i Marcin Żeno.

Natomiast trampkarze prowadzeni przez duet trenerski Wiktor Błaszczykiewicz-Paweł Sidorowicz udali się na swój mecz do Nowin Wielkich z miejscowym Klubem Sportowym. Ostatecznie mecz się nie odbył, ponieważ gospodarze nie skompletowali składu i sędzia główny odgwizdał walkower na korzyść naszych młodych piłkarzy.

W czwartek swój mecz rozegrała drużyna młodzika, która pokonała Polonię Słubice 3 - 1. Bramki w tym meczu strzelili: Kacper Lewitzki - 2 i Marcin Stróżyk.

Składy w jakich wystąpiły nasze drużyny młodzieżowe znajdują się w podstronach "SKŁADY MECZOWE" przy poszczególnych drużynach w MENU STRONY.