Trampkarze - podsumowanie występu w wojewódzkich finałach futsalu

25 listopada trampkarze Ilanki Rzepin walczyli w Wojewódzkich Mistrzostwach Futsalu, które odbyły się w Gorzowie. W finałach wzięły udział cztery zespoły, po dwie najlepsze drużyny okręgu gorzowskiego i zielonogórskiego. Ten turniej był nie lada wyzwaniem dla zawodników bo pierwszy raz Rzepinianie mogli zagrać typowo na zasadach futsalowych.Nasz występ był z pewnością lepszy niż przed tygodniem ale mimo to, zajęliśmy ostatnie miejsce w turnieju. Jednak różnica między zespołami była tak niewielka że przy większej odrobinie szczęścia i sprytu można było pokusić się nawet o drugie miejsce. Warto nadmienić, że Promień Żary będzie reprezentował Lubuskie w zawodach ogólnopolskich.

Kadra, która reprezentowała klub Ilankę Rzepin w eliminacjach i finałach: Stanisław Grabowski, Aleksander Wójcik, Kacper Dąbrowski, Jakub Jodłowski, Kacper Lewitzki, Patryk Malak, Filip Ignaszewski, Łukasz Litomski, Kacper Gajda, Marcin Stróżyk, Bartłomiej Woźniak.

Podziękowania dla Pani Agnieszki Wójcik i Pana Dąbrowskiego za pomoc w transporcie.

Wyniki i tabela końcowa.

Falubaz Zielona Góra - Spartak Deszczno 2:3