Halowy Turniej Trampkarzy o Puchar Restauracji Mak - III Rzepin Cup

Po występie w finałach wojewódzkich w futsalu w sobotę już w niedzielę czekał na naszych Trampkarzy kolejny ciekawy sprawdzian.
Byliśmy organizatorem turnieju o Puchar Restauracji MAK w ramach III Rzepin Cup.
W turnieju wzięło udział osiem zespołów, którym dziękujemy za przybycie i stworzenie ciekawego widowiska. Widać , że gracze Ilanki Rzepin mieli w nogach sobotni turniej w Gorzowie i dlatego trochę brakowało sił w niektórych fragmentach meczów. Mimo wszystko nie można odmówić ambicji zarówno pierwszemu jak i drugiemu zespołowi.
Ostatecznie zwycięzcą turnieju okazał się zespół Tęczy Krosno Odrzańskie. Gratulujemy!!
Składy naszych drużyn:

Ilanka I Rzepin - Stanisław Grabowski, Aleksander Wójcik, Kacper Dąbrowski, Kacper Lewitzki, Jakub Jodłowski, Filip Ignaszewski, Łukasz Litomski, Patryk Malak (Jak coś to dopisz Fabiana , a jak nie to nie)

Ilanka II Rzepin - Bartosz Litomski, Bartosz Graczyk, Dominik Proniewicz, Marcin Stróżyk, Alan Rychlik, Bartłomiej Woźniak, Kacper Gajda, Hubert Kotowski.

Serdecznie dziękujemy właścicielowi Restauracji MAK Panu Mariuszowi Klajnerokowi za wsparcie naszego turniejujuż czwarty rok z rzędu.

Dziękujemy również rodzicom zawodników Ilanki , którzy zaangażowali się w pomoc w organizacji turnieju.

Faza zasadnicza tabele:

GrA

1. Tęcza Krosno Odrz. 7 3:0

2. Ilanka Rzepin 5 2:1

3. Dwójka II Kostrzyn 3 3:5

4. Polonia Słubice 1 1:4

GrB

1. Czarni Witnica 6 4:2 +1 (o awansie zdecydowała mała tabela bezpośrednich meczów)

2. Stal Sulęcin 6 4:2 0

3. Dwójka I Kostrzyn 6 5:2 -1