ORLIKI ZAKOŃCZYŁY SEZON ZASADNICZY.

Orliki mistrzem powiatu

31 maja w Słubicach zakończyliśmy rundę rewanżową rozgrywek orlików. Podobnie jak we wcześniejszych turniejach zespołem zdecydowanie najlepszym był pierwszy zespół Ilanki, który wygrał wszystkie swoje spotkania i bezapelacyjnie zajął pierwsze miejsce.

Tabela końcowa:

1. Ilanka I 15 pkt. 21:1
  2. Toroma 10 14:6
  3. Polonia II 9 12:5
  4. Ilanka II 7 7:8
  5. Zorza 1 1:19
  6. Polonia I 1 1:22

Skład zwycięskiej drużyny: Stanisław Grabowski, Filip Liborio, Dominik Zieliński (1 bramka), Marcin Stróżyk (1 bramka), Kacper Lewitzki (2 bramki), Bartek Dziemidowicz (8 bramek), Fabian Żygielewicz (2 bramki), Kacper Gajda (3 bramki), Marcin Graczyk (3 bramki).

Skład II zespołu: Paweł Kamiński, Jakub Jodłowski (4 bramki), Bartek Mieczkowski (2 bramki), Mateusz Kamiński (1 bramka), Michał Kort, Dawid Weychan, Antoni Józefowicz, Andrzej Figacz, Klaudia Przybylska.

Cały cykl rozgrywek grupowych nasz pierwszy zespół zakończył na pierwszym miejscu, zdobywając wyraźną przewagę nad pozostałymi zespołami. Drugi zespół opierający się w większości na młodszych zawodnikach zajął czwarte miejsce, pokazując coraz lepszą dyspozycję. Nieoficjalnie możemy się uważać za najlepszą drużynę w tej kategorii wiekowej w powiecie, gdyż z pozostałymi zespołami naszego powiatu w bezpośredniej konfrontacji w tym sezonie również wygrywaliśmy.

Teraz przed nami kolejne wyzwanie, które czeka nas 6 czerwca, czyli półfinał okręgu, gdzie zmagać się będziemy z pozostałymi zespołami, które również wygrały swoje grupy. Stawką rywalizacji jest udział w finale. Mamy nadzieję na kolejne sukcesy.