LUBSKO POKONANE, CZAS NA SULĘCIN I III LIGA NASZA!!!

Budowlani Lubsko - Ilanka Rzepin 0:3 (0:1)

W środę odbyła się XXVIII kolejka o mistrzostwo Lubuskiej IV Ligi.

W hicie kolejki trzecia w tabeli drużyna Budowlanych podejmowała drugą Ilankę. Stawka meczu? Ogromna.. Wygrana Budowlanych oznaczała zmianę na pozycji vicelidera, remis dawał 3 punktową przewagę Ilance a zwycięstwo gości oznaczało aż 6 punktów przewagi.

Po ostatnich ogromnych problemach kadrowych Niebiesko-Biali pojechali do Lubska tylko z jednym ubytkiem (zabrakło kontuzjowanego Patryka Chanasa). Powrót nieobecnych w spotkaniu z Zieloną Górą zawodników był na boisku bardzo widoczny.

W pierwszej połowie gra była bardzo wyrównana choć to gospodarze stwarzali sobie lepsze sytuacje bramkowe. Ilanka odpowiadała bardzo groźnymi kontrami. Po jednej z takich akcji Sidorowicz dośrodkowuje w pole karne wprost na głowę Pawłowskiego, ten zgrywa piłkę do wbiegającego Żeno, który soczystym uderzeniem z pierwszej piłki wyprowadza Ilankę na prowadzenie!! W drugiej połowie przewaga Ilanki była ogromna a świetna postawa bramkarza Budowlanych sprawiła, że wynik brzmi tylko 0:3. Bramkę na 0:2 zdobył ponownie Marcin Żeno a wynik ustalił dobrze dysponowany w tym spotkaniu Mateusz Nowaczewski!

Kolejne spotkanie już jutro. Do Rzepina przyjedzie dobrze grająca na wiosnę ekipa Stali Sulęcin. Miejscowym do pełni szczęścia brakuje już tylko punktu a drużyna gości zacięcie walczy o utrzymanie się w gronie IV ligowców. Wiemy już, że w sobotę na pewno nie zobaczymy Marcina Adamczewskiego. Zapowiada się więc ciekawe widowisko na które już teraz serdecznie Was zapraszamy!!!