MKS Ilanka Rzepin- Formacja Port 2000 Mostki

W swoim kolej­nym meczu, ekipa rze­piń­skiego IV ligowca, podej­mie na wła­snym tere­nie gości z Mostek. Histo­ria spo­tkań obu dru­żyn, poka­zuje że rywal z powiatu świe­bo­dziń­skiego, przy­je­dzie na Poznań­ską zmo­ty­wo­wany i z wielka chę­cią wygra­nej. Bilans ostat­nich 5 bez­po­śred­nich ligo­wych meczy to dwie wygrane zawod­ni­ków Ilanki (0:1,2:1) i trzy wyso­kie zwy­cię­stwa gra­czy z For­ma­cji Port 2000 (5:1,7:0,1:4). Dodać wypada że klub z Mostek, w ostat­nich 5 spo­tka­niach , zdo­łał zaapli­ko­wać prze­ciw­ni­kom 21 bra­mek (!), tra­cąc zale­d­wie dwie. Portowcy w zesta­wie­niu IV ligi lubu­skiej, zaj­mują 4 miej­sce po 26 kolej­kach spo­tkań z 51 punk­tami.

Obie ekipy mają świa­do­mość tego, że mecz do łatwych nale­żał nie będzie. For­ma­cja chce spra­wić nie­sp­dziankę na wyjez­dzie. Gra­cze nie­bie­sko-bia­łych liczą na 7 z rzędu mecz bez porażki. Wszystko wska­zuje na to, że kibice w Rze­pi­nie, będą mieli oka­zję obej­rzeć „mecz kolejki”. Począ­tek zawo­dów w pią­tek o godzi­nie 17:00. Emo­cje gwa­ran­to­wane.