Żaki młodsze na wyjezdzie w Sulęcinie

W minioną sobotę w Sulęcinie drużyna Żaków młodszych prowadzona prze trenera Mikołaja Kaweckiego rozegrała swój kolejny turniej ligowy. Tym razem nasza młoda drużyna wygrała swoje pojedynki ze Stalą Sulęcini Polonią II Słubice, zremisowała z Polonią I Słubice oraz odniosła dwie porażki z Celulozą Kostrzyn i UKS Czwórką II Kostrzyn.Drużyna zasługuje na pochwałę przede wszystkim za waleczność jaką wykazała się podczas całego turnieju oraz ciekawe akcje, które szczególnie wychodziły nam w pojedynkach z niżej notowanymi przeciwnikami. Widać, że forma rośnie z turnieju na turniej, a biorąc pod uwagę,że trzon zespołu stanowią zawodnicy z roczników 2009 i 2010 możemy z nadzieją spoglądać w przyszłość.

W turnieju zagrali: Nikola Waszczyszyn, Dominik Papież, Jan Weryszko, Jan Borsa, Jan Łastowski, Borys Samoraj, Franciszek Nowacki, Michał Nerko,Fabian Zaremba, Miłosz Andrejczuk, Filip Zieliński.

Powiązana galeria: