Ilanka - Warta 1:1
Niestety trener Daniel Odziemkowski po raz kolejny nie mogl skorzystac ze wszystkich swoich zawodnikow. Kontuzje i to podstawowych graczy takich jak Sawiak, Kasik i Stefanowicz mocno ograniczyly pole manewru trenerowi. Mecz jednak mogl sie podobac ze wzgledu na jego szybkie tempo oraz liczne sytuacje bramkowe. W pierwszej czesci to zespół Warty przejął inicjatywe i raz po raz nekal naszych obroncow skladnymi akcjami. Nasi jednak byli dobrze zorganizowani w obronie i wiekszosc akcji bylo powstrzymane. Moment dekoncentracji i błąd w defensywie w zdawalo by sie niegroznej sytuacji bo po wykopie pilki przez bramkarza spowodowało utrate gola i to polkarze Warty wyszli na prowadzenie. W drugiej czesci to podrazniony zespol z Rzepina ruszyl do ataku tworzac sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Jedna z nich zostala wykorzystana przez Pawlowskiego po przytomnym i przemyslanym podaniu Adamczewskiego. W koncowej czesci jedni i drudzy mogli przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc. Także z przebiegu całego spotkania remis jest sprawiedliwy choc niedosyt pozostał szczególnie ze wzgledu na to ze nie mozna bylo skorzystac ze wszystkich zawodnikow.
Skład: Tumaszyk Kawecki Chanas Sidorowicz Popkowski Pohirilyy Pawłowski Adamczewski Ossowski Radkiewicz Nowaczewski

W naszej drużynie zadebiutował kolejny nowy zawodnik Łukasz Paczkowski (ostatnio Unia Swarzędz). Łukaszowi życzymy samych sukcesów z nowym zespołem!!
Grali również: Pietruszyński Paczkowski
W rezerwie pozostali: Mierzwa Krasucki Wizowski