Kolejne zwycięstwo Trampkarzy

Zespół trampkarzy Ilanki Rzepin pokonał u siebie Akademię Lecha Poznań Kostrzyn nad Odrą 3:1. Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu rzepinian i każdy inny wynik jak zwycięstwo byłby wielkim bólem, bo zawodnicy prowadzeni przez trenerów Pawła Sidorowicza i Wiktora Blaszczykiewicza byli zespołem o wiele lepszym i tylko ogromna nieskuteczność uratowała zespół z Kostrzyna przed wyższym wynikiem. Bramkę na 1:0 strzela po indywidualnej akcji Łukasz Litomski. Parę minut przed przerwa strata w środku pola rzepinian i kontra gości, niestety kończy się faulem w polu karnym i ostatecznie golem na 1:1. Obraz gry w drugiej odsłonie się nie zmienił, nadal młodzi Ilankowcy dominowali na boisku czego efektem były gole Kacpra Lewitzkiego i Jakuba Jodlowskiego. Tych bramek mogło być, a nawet powinno znacznie więcej , ale w tym meczu trampkarze Ilanki nie potrafili umieścić piłki w siatce, wiec radość z wygranego meczu i z gry, bo ta się zazębia i wygląda coraz lepiej.

Staś Grabowski- Marcin Strozyk, Aleksander Wojcik, Kacper Dąbrowski, Patryk Malak - Dominik Pronieiwcz, Filip Ignaszewski, Jakub Jodłowski, Alan Rychlik - Kacper Lewitzki - Łukasz Litomski
Grali również, Kacper Gajda, Bartek Woźniak, Bartek Graczyk, Bartek Bilot.

Ilanka Rzepin - Akademia Lecha Poznań Kostrzyn nad Odrą 3:1(1:1)
Bramki: Łukasz Litomski, Kacper Lewitzki, Jakub Jodłowski