Emocje w Przylepie
Grad bramek i dramatyczne zwroty akcji mogli obejrzec kibice na ostatnim wyjazdowym meczu gdzie biało-niebiescy mierzyli się z drużyną z Przylepu. Pierwsze minuty meczu to huraganowe ataki naszych, w wyniku czego stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Za kazdym razem brakowalo jednak precyzji lub zdecydowania w podejmowanych decyzjach. Zespół z Przylepu w pierwszej czesci rzadziej bywał na połowie Ilankowców jednak okazał sie bardziej skuteczny bo jedną sytuację bramkową zamienia od razu za zdobcz bramkową. Z wynikiem 1-0 schodzimy na przerwę. Po rozmowie trenera Daniela Odziemkowskiego z zawodnikami ponownie z dużym animuszem atakowalismy bramkę gospodarzy jednak to oni po jednej z kontr strzelają drugiego gola!! Tutaj nasz zespół pokazał swój charakter, ambicję i determinację. Walcząc o każdą piłkę dążyli do zdobycia gola aż po ładnej akcji boczną strefą i dośrodkowaniu a dokładniej mówiąc po wstrzeleniu piłki po ziemi Sawiak pakuje ja do siatki. Od tej pory nasi dostali wiatru w żagle i po chwili ponownie po dośrodkowaniu tym razem Stefanowicz strzałem głową poknuje bramkarza. To nie koniec bo parę minut później Sawiak po strzale z pola karnego daje prowadzenie Rzepinianom. Wydawałoby się ze od tej chwili powinnismy uspokoić grę i utrzymywać przy piłce nie dajac szans na gola dla gospodarzy a tu niestety po kilku minutach po błędzie defensorów tracimy bramkę i jest 3-3. Możnaby sie spodziewać że to podetnie skrzydła Ilankowcom ale nie w tym dniu. Nasi nie wyobrażali sobie innego wyniku niż zwycięstwo w Przylepie i dopieli swego. Po ładnej zespołowej akcji, wymianie kilku podań z pierwszej piłki na pozycję sam na sam wyszedł Andrzej Pawlowski a on nie marnuje takich sytuacji i wychodzimy po raz kolejny na prowadzenie. Gospodarze próbowali jeszcze atakować jednak były to ataki szarpane nie zorganizowane więc nie przyniosły skutku. Ostatecznie ku wielkiej radosci wygrywamy ten szalony mecz 3-4!!!
GRATULACJE!!!
Sklad: Romulo Ossowski Chanas Sidorowicz Mierzwa Popkowski Adamczewski Pawłowski Sawiak Kawecki Stefanowicz
Grali także: Pietruszyński Krasucki Orczyk