Piast Iłowa Gospodarze

XxX

Utworzono:

11.04.2015

Mecz inauguracyjny rundy wiosennej sezonu 2014/2015 pomiędzy Piastem Iłowa a UKS Czarni Żagań zakończył się bez niespodzianki. Faworyci spotkania, Czarni Żagań wygrali spotkanie z wynikiem 2:1. Wygrana cieszy każdego ale styl gry piłkarzy z nad Bobru pozostawia wiele do życzenia. Mimo korzystnego wyniku, trener Czarnych miał wiele uwag co do realizacji postawionego celu. Być może słabsza dyspozycja kluczowych zawodników była powodem braku pomysłu na grę. Bardzo dużo pracy przed trenerem i dużo wysiłku przed zawodnikami Czarnych czeka w najbliższych dniach. Jest czas aby należycie się przygotować do kolejnego spotkania, które zostanie rozegrane za dwa tygodnie w Żaganiu. Kolejna drużyna może być bardziej wymagająca. Liczymy na instynkt trenerski Damiana ERDMAN, oraz na zaangażowanie jego podopiecznych.