Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS AP Falubaz Zielona Góra
UKS II AP Falubaz Zielona Góra
1:2
Arka Nowa Sól
UKS Czarni Żagań
3:0
ZAP Junior Zbąszynek
UKS Promień Żary
3:2
Dąb Przybyszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Przybyszów
Pauza
Arka Nowa Sól
3:0
ZAP Junior Zbąszynek
UKS AP Falubaz Zielona Góra
5:0
UKS Czarni Żagań
UKS II AP Falubaz Zielona Góra
1:4
UKS Promień Żary
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS II AP Falubaz Zielona Góra
UKS Promień Żary
0:1
Arka Nowa Sól
ZAP Junior Zbąszynek
0:7
UKS AP Falubaz Zielona Góra
UKS Czarni Żagań
2:0
Dąb Przybyszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Promień Żary
Pauza
Dąb Przybyszów
2:4
ZAP Junior Zbąszynek
UKS II AP Falubaz Zielona Góra
0:0
UKS Czarni Żagań
Arka Nowa Sól
1:4
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Arka Nowa Sól
ZAP Junior Zbąszynek
0:3
UKS II AP Falubaz Zielona Góra
UKS Czarni Żagań
0:0
UKS Promień Żary
UKS AP Falubaz Zielona Góra
12:0
Dąb Przybyszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Czarni Żagań
Arka Nowa Sól
5:1
Dąb Przybyszów
UKS II AP Falubaz Zielona Góra
0:5
UKS AP Falubaz Zielona Góra
UKS Promień Żary
4:1
ZAP Junior Zbąszynek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Junior Zbąszynek
Pauza
UKS Czarni Żagań
1:1
Arka Nowa Sól
UKS AP Falubaz Zielona Góra
1:2
UKS Promień Żary
Dąb Przybyszów
2:3
UKS II AP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Pauza
Dąb Przybyszów
1:6
UKS Promień Żary
Arka Nowa Sól
1:2
UKS II AP Falubaz Zielona Góra
ZAP Junior Zbąszynek
0:4
UKS Czarni Żagań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Dąb Przybyszów
UKS Promień Żary
4:0
UKS II AP Falubaz Zielona Góra
ZAP Junior Zbąszynek
0:1
Arka Nowa Sól
UKS Czarni Żagań
0:5
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II AP Falubaz Zielona Góra
Pauza
Arka Nowa Sól
1:1
UKS Promień Żary
UKS AP Falubaz Zielona Góra
6:0
ZAP Junior Zbąszynek
Dąb Przybyszów
0:1
UKS Czarni Żagań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Promień Żary
UKS Czarni Żagań
1:1
UKS II AP Falubaz Zielona Góra
ZAP Junior Zbąszynek
3:3
Dąb Przybyszów
UKS AP Falubaz Zielona Góra
4:2
Arka Nowa Sól
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Nowa Sól
Pauza
UKS Promień Żary
2:0
UKS Czarni Żagań
Dąb Przybyszów
0:3
UKS AP Falubaz Zielona Góra
UKS II AP Falubaz Zielona Góra
7:1
ZAP Junior Zbąszynek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czarni Żagań
Pauza
Dąb Przybyszów
2:1
Arka Nowa Sól
UKS AP Falubaz Zielona Góra
4:0
UKS II AP Falubaz Zielona Góra
ZAP Junior Zbąszynek
0:1
UKS Promień Żary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
ZAP Junior Zbąszynek
UKS Promień Żary
1:3
UKS AP Falubaz Zielona Góra
UKS II AP Falubaz Zielona Góra
2:2
Dąb Przybyszów
Arka Nowa Sól
1:3
UKS Czarni Żagań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?