Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Węgrzynice
3:1
Spartak Budachów
Błyskawica Lubinicko
1:0
Zjednoczeni Lubrza
Woga Chociule
5:3
Klon Babimost
Pogoń Świebodzin
2:2
Medyk Cibórz
Zorza Mostki
3:1
Bizon Wilkowo
Sokół Rozłogi
0:2
Jedność Podmokle
TKKF Chynowianka Zielona Góra
8:3
Mewa Cigacice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk Cibórz
5:2
Zorza Mostki
Jedność Podmokle
1:2
Mewa Cigacice
TKKF Chynowianka Zielona Góra
6:0
Klon Babimost
Spartak Budachów
2:2
Woga Chociule
Zjednoczeni Lubrza
6:3
Pogoń Świebodzin
Sokół Rozłogi
4:2
Błyskawica Lubinicko
Bizon Wilkowo
3:5
Avia Węgrzynice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lubinicko
4:3
Jedność Podmokle
Woga Chociule
2:2
Bizon Wilkowo
Mewa Cigacice
5:3
Klon Babimost
TKKF Chynowianka Zielona Góra
2:1
Spartak Budachów
Avia Węgrzynice
1:3
Medyk Cibórz
Sokół Rozłogi
4:5
Pogoń Świebodzin
Zorza Mostki
2:6
Zjednoczeni Lubrza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Klon Babimost
0:0
Jedność Podmokle
Pogoń Świebodzin
6:2
Błyskawica Lubinicko
Medyk Cibórz
1:4
Woga Chociule
Zjednoczeni Lubrza
3:1
Avia Węgrzynice
Sokół Rozłogi
2:2
Zorza Mostki
Bizon Wilkowo
0:8
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Spartak Budachów
2:5
Mewa Cigacice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Woga Chociule
0:2
Zjednoczeni Lubrza
Mewa Cigacice
5:1
Bizon Wilkowo
TKKF Chynowianka Zielona Góra
8:1
Medyk Cibórz
Klon Babimost
0:3
Spartak Budachów
Jedność Podmokle
2:4
Pogoń Świebodzin
Zorza Mostki
2:3
Błyskawica Lubinicko
Avia Węgrzynice
8:1
Sokół Rozłogi
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lubinicko
1:5
Avia Węgrzynice
Medyk Cibórz
2:2
Mewa Cigacice
Zjednoczeni Lubrza
2:3
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Jedność Podmokle
7:3
Spartak Budachów
Sokół Rozłogi
4:5
Woga Chociule
Bizon Wilkowo
2:6
Klon Babimost
Zorza Mostki
3:6
Pogoń Świebodzin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Węgrzynice
2:1
Pogoń Świebodzin
Woga Chociule
5:2
Błyskawica Lubinicko
Mewa Cigacice
0:3
Zjednoczeni Lubrza
TKKF Chynowianka Zielona Góra
1:2
Sokół Rozłogi
Klon Babimost
0:4
Medyk Cibórz
Jedność Podmokle
4:4
Zorza Mostki
Spartak Budachów
3:1
Bizon Wilkowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lubinicko
0:1
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Sokół Rozłogi
4:1
Mewa Cigacice
Pogoń Świebodzin
3:2
Woga Chociule
Zjednoczeni Lubrza
6:0
Klon Babimost
Jedność Podmokle
4:0
Bizon Wilkowo
Zorza Mostki
3:3
Avia Węgrzynice
Medyk Cibórz
6:1
Spartak Budachów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Woga Chociule
6:2
Zorza Mostki
TKKF Chynowianka Zielona Góra
1:5
Pogoń Świebodzin
Mewa Cigacice
1:3
Błyskawica Lubinicko
Bizon Wilkowo
2:0
Medyk Cibórz
Klon Babimost
1:1
Sokół Rozłogi
Avia Węgrzynice
1:1
Jedność Podmokle
Spartak Budachów
0:6
Zjednoczeni Lubrza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lubinicko
2:1
Klon Babimost
Zjednoczeni Lubrza
12:0
Bizon Wilkowo
Jedność Podmokle
3:3
Medyk Cibórz
Avia Węgrzynice
10:0
Woga Chociule
Zorza Mostki
5:1
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Sokół Rozłogi
7:0
Spartak Budachów
Pogoń Świebodzin
4:1
Mewa Cigacice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Woga Chociule
2:0
Jedność Podmokle
Mewa Cigacice
3:2
Zorza Mostki
TKKF Chynowianka Zielona Góra
1:3
Avia Węgrzynice
Medyk Cibórz
2:3
Zjednoczeni Lubrza
Bizon Wilkowo
1:8
Sokół Rozłogi
Spartak Budachów
1:2
Błyskawica Lubinicko
Klon Babimost
1:2
Pogoń Świebodzin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Podmokle
2:3
Zjednoczeni Lubrza
Błyskawica Lubinicko
2:2
Bizon Wilkowo
Zorza Mostki
1:2
Klon Babimost
Woga Chociule
1:2
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Avia Węgrzynice
8:2
Mewa Cigacice
Sokół Rozłogi
6:2
Medyk Cibórz
Pogoń Świebodzin
1:2
Spartak Budachów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Chynowianka Zielona Góra
5:1
Jedność Podmokle
Mewa Cigacice
5:2
Woga Chociule
Medyk Cibórz
5:2
Błyskawica Lubinicko
Bizon Wilkowo
1:7
Pogoń Świebodzin
Spartak Budachów
9:3
Zorza Mostki
Zjednoczeni Lubrza
5:1
Sokół Rozłogi
Klon Babimost
3:3
Avia Węgrzynice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk Cibórz
3:0
Pogoń Świebodzin
Mewa Cigacice
2:3
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Spartak Budachów
1:1
Avia Węgrzynice
Zjednoczeni Lubrza
7:2
Błyskawica Lubinicko
Klon Babimost
3:0
Woga Chociule
Jedność Podmokle
0:3
Sokół Rozłogi
Bizon Wilkowo
7:0
Zorza Mostki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lubinicko
1:3
Sokół Rozłogi
Zjednoczeni Lubrza
3:0
Pogoń Świebodzin
Zorza Mostki
2:3
Medyk Cibórz
Mewa Cigacice
6:2
Jedność Podmokle
TKKF Chynowianka Zielona Góra
3:1
Klon Babimost
Avia Węgrzynice
3:3
Bizon Wilkowo
Woga Chociule
5:1
Spartak Budachów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk Cibórz
3:3
Avia Węgrzynice
Sokół Rozłogi
3:0
Pogoń Świebodzin
Zjednoczeni Lubrza
3:0
Zorza Mostki
Klon Babimost
4:2
Mewa Cigacice
Jedność Podmokle
2:2
Błyskawica Lubinicko
Bizon Wilkowo
3:0
Woga Chociule
Spartak Budachów
0:1
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lubinicko
3:0
Pogoń Świebodzin
Woga Chociule
2:2
Medyk Cibórz
Mewa Cigacice
1:6
Spartak Budachów
Jedność Podmokle
0:3*
Klon Babimost
Zorza Mostki
1:3
Sokół Rozłogi
Avia Węgrzynice
0:2
Zjednoczeni Lubrza
TKKF Chynowianka Zielona Góra
2:3
Bizon Wilkowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Podmokle
3:0
Pogoń Świebodzin
Błyskawica Lubinicko
4:1
Zorza Mostki
Medyk Cibórz
0:2
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Spartak Budachów
1:0
Klon Babimost
Zjednoczeni Lubrza
3:1
Woga Chociule
Sokół Rozłogi
2:3
Avia Węgrzynice
Bizon Wilkowo
6:2
Mewa Cigacice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Budachów
3:1
Jedność Podmokle
Woga Chociule
1:6
Sokół Rozłogi
Mewa Cigacice
1:1
Medyk Cibórz
Pogoń Świebodzin
0:3
Zorza Mostki
TKKF Chynowianka Zielona Góra
0:0
Zjednoczeni Lubrza
Klon Babimost
6:1
Bizon Wilkowo
Avia Węgrzynice
5:0
Błyskawica Lubinicko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lubinicko
4:1
Woga Chociule
Medyk Cibórz
4:2
Klon Babimost
Zorza Mostki
6:1
Jedność Podmokle
Zjednoczeni Lubrza
6:4
Mewa Cigacice
Sokół Rozłogi
2:2
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Bizon Wilkowo
3:1
Spartak Budachów
Avia Węgrzynice
3:0
Pogoń Świebodzin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Cigacice
3:0
Sokół Rozłogi
TKKF Chynowianka Zielona Góra
5:1
Błyskawica Lubinicko
Klon Babimost
0:4
Zjednoczeni Lubrza
Avia Węgrzynice
3:0
Zorza Mostki
Spartak Budachów
3:2
Medyk Cibórz
Bizon Wilkowo
5:3
Jedność Podmokle
Pogoń Świebodzin
0:3
Woga Chociule
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lubinicko
2:4
Mewa Cigacice
Zjednoczeni Lubrza
5:1
Spartak Budachów
Medyk Cibórz
3:0
Bizon Wilkowo
Zorza Mostki
0:2
Woga Chociule
Jedność Podmokle
1:1
Avia Węgrzynice
TKKF Chynowianka Zielona Góra
3:0
Pogoń Świebodzin
Sokół Rozłogi
4:2
Klon Babimost
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Budachów
5:2
Sokół Rozłogi
Woga Chociule
3:4
Avia Węgrzynice
Medyk Cibórz
2:3
Jedność Podmokle
TKKF Chynowianka Zielona Góra
1:1
Zorza Mostki
Klon Babimost
5:3
Błyskawica Lubinicko
Bizon Wilkowo
3:4
Zjednoczeni Lubrza
Mewa Cigacice
3:0
Pogoń Świebodzin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lubinicko
7:1
Spartak Budachów
Zorza Mostki
2:2
Mewa Cigacice
Jedność Podmokle
2:4
Woga Chociule
Avia Węgrzynice
3:1
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Sokół Rozłogi
3:4
Bizon Wilkowo
Zjednoczeni Lubrza
2:4
Medyk Cibórz
Pogoń Świebodzin
0:3
Klon Babimost
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Wilkowo
8:4
Błyskawica Lubinicko
Spartak Budachów
3:0
Pogoń Świebodzin
Zjednoczeni Lubrza
10:0
Jedność Podmokle
Medyk Cibórz
6:5
Sokół Rozłogi
Klon Babimost
2:2
Zorza Mostki
TKKF Chynowianka Zielona Góra
8:1
Woga Chociule
Mewa Cigacice
7:0
Avia Węgrzynice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Wilkowo
3:0
Pogoń Świebodzin
Błyskawica Lubinicko
5:4
Medyk Cibórz
Zorza Mostki
5:3
Spartak Budachów
Woga Chociule
2:2
Mewa Cigacice
Jedność Podmokle
3:2
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Avia Węgrzynice
3:0
Klon Babimost
Sokół Rozłogi
1:6
Zjednoczeni Lubrza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?