Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
0:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Promień Żary
3:0
Unia Kunice-Żary
Kado Górzyn
3:0
Mieszko Konotop
Sparta Grabik
2:4
Delta Sieniawa Żarska
Drzonkowianka Racula
5:1
Budowlani Lubsko
Pogoń Przyborów
0:1
Piast Czerwieńsk
Zorza Ochla
1:3
Arka Nowa Sól
Odra Nietków
2:1
Odra Bytom Odrzański
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
3:1
Kado Górzyn
Budowlani Lubsko
1:1
Sprotavia Szprotawa
Arka Nowa Sól
4:1
Odra Bytom Odrzański
Mieszko Konotop
7:2
Odra Nietków
Unia Kunice-Żary
1:0
Pogoń Przyborów
Delta Sieniawa Żarska
0:5
Promień Żary
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
7:0
Sparta Grabik
Zorza Ochla
2:2
Drzonkowianka Racula
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
2:4
Zorza Ochla
Odra Bytom Odrzański
4:0
Mieszko Konotop
Kado Górzyn
2:1
Unia Kunice-Żary
Drzonkowianka Racula
0:4
Arka Nowa Sól
Pogoń Przyborów
3:2
Delta Sieniawa Żarska
Odra Nietków
2:1
Piast Czerwieńsk
Promień Żary
2:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Sparta Grabik
0:2
Budowlani Lubsko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
1:2
Odra Bytom Odrzański
Budowlani Lubsko
1:2
Promień Żary
Arka Nowa Sól
4:0
Mieszko Konotop
Unia Kunice-Żary
0:4
Odra Nietków
Delta Sieniawa Żarska
1:3
Kado Górzyn
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
6:1
Pogoń Przyborów
Drzonkowianka Racula
2:1
Sprotavia Szprotawa
Zorza Ochla
6:7
Sparta Grabik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
3:1
Arka Nowa Sól
Odra Bytom Odrzański
8:0
Unia Kunice-Żary
Mieszko Konotop
2:5
Piast Czerwieńsk
Promień Żary
2:0
Zorza Ochla
Kado Górzyn
0:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Sparta Grabik
1:6
Drzonkowianka Racula
Pogoń Przyborów
1:1
Budowlani Lubsko
Odra Nietków
0:2
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
1:0
Sparta Grabik
Budowlani Lubsko
3:2
Kado Górzyn
Arka Nowa Sól
2:1
Piast Czerwieńsk
Unia Kunice-Żary
3:1
Mieszko Konotop
Delta Sieniawa Żarska
1:4
Odra Bytom Odrzański
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:3
Odra Nietków
Drzonkowianka Racula
1:1
Promień Żary
Zorza Ochla
1:3
Pogoń Przyborów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
1:0
Unia Kunice-Żary
Odra Bytom Odrzański
4:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Mieszko Konotop
1:1
Delta Sieniawa Żarska
Promień Żary
2:1
Sprotavia Szprotawa
Kado Górzyn
3:1
Zorza Ochla
Sparta Grabik
2:4
Arka Nowa Sól
Pogoń Przyborów
3:0*
Drzonkowianka Racula
Odra Nietków
3:1
Budowlani Lubsko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
4:0
Pogoń Przyborów
Budowlani Lubsko
1:0
Odra Bytom Odrzański
Arka Nowa Sól
4:1
Unia Kunice-Żary
Delta Sieniawa Żarska
4:3
Piast Czerwieńsk
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
5:0
Mieszko Konotop
Sparta Grabik
2:10
Promień Żary
Drzonkowianka Racula
3:6
Kado Górzyn
Zorza Ochla
1:3
Odra Nietków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
3:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Odra Bytom Odrzański
1:3
Zorza Ochla
Mieszko Konotop
1:2
Budowlani Lubsko
Promień Żary
3:1
Arka Nowa Sól
Unia Kunice-Żary
2:4
Delta Sieniawa Żarska
Kado Górzyn
4:2
Sprotavia Szprotawa
Pogoń Przyborów
6:2
Sparta Grabik
Odra Nietków
4:2
Drzonkowianka Racula
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
2:2
Odra Nietków
Budowlani Lubsko
1:3
Piast Czerwieńsk
Arka Nowa Sól
4:0
Delta Sieniawa Żarska
Promień Żary
1:0
Pogoń Przyborów
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:2
Unia Kunice-Żary
Sparta Grabik
1:7
Kado Górzyn
Drzonkowianka Racula
2:8
Odra Bytom Odrzański
Zorza Ochla
3:0
Mieszko Konotop
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
1:2
Zorza Ochla
Odra Bytom Odrzański
2:1
Sprotavia Szprotawa
Mieszko Konotop
4:3
Drzonkowianka Racula
Unia Kunice-Żary
1:2
Budowlani Lubsko
Delta Sieniawa Żarska
1:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kado Górzyn
3:0
Promień Żary
Pogoń Przyborów
0:4
Arka Nowa Sól
Odra Nietków
6:1
Sparta Grabik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
6:1
Mieszko Konotop
Budowlani Lubsko
0:3
Delta Sieniawa Żarska
Arka Nowa Sól
6:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Promień Żary
1:1
Odra Nietków
Sparta Grabik
- : -
Odra Bytom Odrzański
Drzonkowianka Racula
1:1
Piast Czerwieńsk
Pogoń Przyborów
5:0
Kado Górzyn
Zorza Ochla
2:1
Unia Kunice-Żary
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości