Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Przyborów
3:0*
Mieszko Konotop
Lech Sulechów
3:0
Budowlani Lubsko
Piast Czerwieńsk
2:1
Unia Kunice-Żary
Promień Żary
3:0*
Woga Chociule
Zryw Rzeczyca
5:2
Błękitni Ołobok
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:3
Odra Nietków
Czarni Żagań
4:6
Piast Iłowa
Iskra Małomice
2:3
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
1:1
Czarni Żagań
Piast Iłowa
4:1
Iskra Małomice
Mieszko Konotop
2:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Delta Sieniawa Żarska
1:6
Promień Żary
Woga Chociule
0:4
Piast Czerwieńsk
Błękitni Ołobok
1:3
Odra Nietków
Zryw Rzeczyca
4:2
Lech Sulechów
Unia Kunice-Żary
1:5
Pogoń Przyborów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
0:2
Delta Sieniawa Żarska
Promień Żary
1:3
Piast Iłowa
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:1
Unia Kunice-Żary
Czarni Żagań
2:0
Zryw Rzeczyca
Iskra Małomice
2:2
Budowlani Lubsko
Odra Nietków
3:2
Mieszko Konotop
Pogoń Przyborów
6:1
Woga Chociule
Lech Sulechów
3:2
Błękitni Ołobok
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
0:2
Promień Żary
Piast Iłowa
2:0
Piast Czerwieńsk
Unia Kunice-Żary
2:5
Odra Nietków
Zryw Rzeczyca
4:4
Iskra Małomice
Woga Chociule
0:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Błękitni Ołobok
2:2
Mieszko Konotop
Delta Sieniawa Żarska
2:0
Pogoń Przyborów
Lech Sulechów
0:1
Czarni Żagań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
1:1
Budowlani Lubsko
Mieszko Konotop
2:1
Unia Kunice-Żary
Promień Żary
2:0
Zryw Rzeczyca
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:3
Delta Sieniawa Żarska
Czarni Żagań
3:0
Błękitni Ołobok
Odra Nietków
1:0
Woga Chociule
Pogoń Przyborów
1:2
Piast Iłowa
Iskra Małomice
3:3
Lech Sulechów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
3:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Delta Sieniawa Żarska
2:3
Odra Nietków
Zryw Rzeczyca
0:1
Piast Czerwieńsk
Woga Chociule
1:3
Mieszko Konotop
Czarni Żagań
3:0
Iskra Małomice
Budowlani Lubsko
2:2
Pogoń Przyborów
Lech Sulechów
0:2
Promień Żary
Błękitni Ołobok
2:1
Unia Kunice-Żary
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
5:1
Lech Sulechów
Pogoń Przyborów
1:4
Zryw Rzeczyca
Iskra Małomice
3:5
Błękitni Ołobok
Odra Nietków
0:2
Piast Iłowa
Promień Żary
0:0
Czarni Żagań
Unia Kunice-Żary
3:0
Woga Chociule
Mieszko Konotop
3:6
Delta Sieniawa Żarska
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
4:2
Budowlani Lubsko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
3:0
Odra Nietków
Piast Iłowa
3:1
Mieszko Konotop
Delta Sieniawa Żarska
3:4
Unia Kunice-Żary
Zryw Rzeczyca
3:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Czarni Żagań
3:0
Piast Czerwieńsk
Iskra Małomice
0:3
Promień Żary
Błękitni Ołobok
1:1
Woga Chociule
Lech Sulechów
1:2
Pogoń Przyborów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
2:2
Iskra Małomice
Mieszko Konotop
3:1
Budowlani Lubsko
Promień Żary
1:1
Błękitni Ołobok
Unia Kunice-Żary
1:3
Piast Iłowa
Woga Chociule
1:0
Delta Sieniawa Żarska
Odra Nietków
2:1
Zryw Rzeczyca
Pogoń Przyborów
0:2
Czarni Żagań
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
5:1
Lech Sulechów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
1:1
Unia Kunice-Żary
Piast Iłowa
4:0
Woga Chociule
Promień Żary
1:0
Piast Czerwieńsk
Zryw Rzeczyca
4:4
Mieszko Konotop
Czarni Żagań
4:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Błękitni Ołobok
1:3
Delta Sieniawa Żarska
Iskra Małomice
1:2
Pogoń Przyborów
Lech Sulechów
1:0
Odra Nietków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
5:0
Błękitni Ołobok
Unia Kunice-Żary
2:1
Zryw Rzeczyca
Delta Sieniawa Żarska
1:6
Piast Iłowa
Woga Chociule
0:2
Budowlani Lubsko
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
11:1
Iskra Małomice
Odra Nietków
3:0*
Czarni Żagań
Mieszko Konotop
7:2
Lech Sulechów
Pogoń Przyborów
0:1
Promień Żary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
1:0
Delta Sieniawa Żarska
Promień Żary
4:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Zryw Rzeczyca
0:1
Woga Chociule
Czarni Żagań
2:1
Mieszko Konotop
Iskra Małomice
1:5
Odra Nietków
Błękitni Ołobok
1:4
Piast Iłowa
Piast Czerwieńsk
5:1
Pogoń Przyborów
Lech Sulechów
1:2
Unia Kunice-Żary
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
2:0
Budowlani Lubsko
Mieszko Konotop
4:1
Iskra Małomice
Unia Kunice-Żary
0:2
Czarni Żagań
Delta Sieniawa Żarska
3:2
Zryw Rzeczyca
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
2:0
Piast Czerwieńsk
Odra Nietków
3:1
Promień Żary
Woga Chociule
0:0
Lech Sulechów
Pogoń Przyborów
4:1
Błękitni Ołobok
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
3:2
Odra Nietków
Promień Żary
7:1
Mieszko Konotop
Zryw Rzeczyca
4:2
Piast Iłowa
Czarni Żagań
5:2
Woga Chociule
Pogoń Przyborów
1:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Iskra Małomice
2:1
Unia Kunice-Żary
Błękitni Ołobok
0:0
Budowlani Lubsko
Lech Sulechów
1:3
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
5:2
Zryw Rzeczyca
Mieszko Konotop
0:1
Piast Czerwieńsk
Unia Kunice-Żary
1:4
Promień Żary
Delta Sieniawa Żarska
0:2
Czarni Żagań
Woga Chociule
3:3
Iskra Małomice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
6:0
Błękitni Ołobok
Piast Iłowa
1:0
Lech Sulechów
Odra Nietków
2:1
Pogoń Przyborów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ołobok
3:3
Zryw Rzeczyca
Budowlani Lubsko
2:0
Lech Sulechów
Piast Iłowa
0:2
Czarni Żagań
Mieszko Konotop
1:4
Pogoń Przyborów
Unia Kunice-Żary
0:1
Piast Czerwieńsk
Delta Sieniawa Żarska
2:2
Iskra Małomice
Woga Chociule
0:3
Promień Żary
Odra Nietków
6:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
2:0
Woga Chociule
Promień Żary
2:0
Delta Sieniawa Żarska
Czarni Żagań
5:3
Budowlani Lubsko
Pogoń Przyborów
2:2
Unia Kunice-Żary
Iskra Małomice
3:5
Piast Iłowa
Odra Nietków
1:1
Błękitni Ołobok
Lech Sulechów
1:4
Zryw Rzeczyca
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:4
Mieszko Konotop
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
1:3
Iskra Małomice
Piast Iłowa
1:0
Promień Żary
Mieszko Konotop
2:2
Odra Nietków
Unia Kunice-Żary
3:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Delta Sieniawa Żarska
0:2
Piast Czerwieńsk
Zryw Rzeczyca
0:6
Czarni Żagań
Woga Chociule
0:2
Pogoń Przyborów
Błękitni Ołobok
3:0
Lech Sulechów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
1:0
Piast Iłowa
Mieszko Konotop
4:1
Błękitni Ołobok
Promień Żary
3:2
Budowlani Lubsko
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:1
Woga Chociule
Pogoń Przyborów
2:1
Delta Sieniawa Żarska
Iskra Małomice
3:1
Zryw Rzeczyca
Odra Nietków
2:1
Unia Kunice-Żary
Czarni Żagań
3:0
Lech Sulechów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
2:0
Piast Czerwieńsk
Piast Iłowa
1:0
Pogoń Przyborów
Unia Kunice-Żary
4:3
Mieszko Konotop
Delta Sieniawa Żarska
1:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Zryw Rzeczyca
1:5
Promień Żary
Woga Chociule
0:3
Odra Nietków
Błękitni Ołobok
1:7
Czarni Żagań
Lech Sulechów
3:1
Iskra Małomice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
2:0
Zryw Rzeczyca
Mieszko Konotop
1:0
Woga Chociule
Unia Kunice-Żary
1:1
Błękitni Ołobok
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
2:3
Piast Iłowa
Pogoń Przyborów
3:0
Budowlani Lubsko
Iskra Małomice
0:4
Czarni Żagań
Odra Nietków
2:1
Delta Sieniawa Żarska
Promień Żary
6:2
Lech Sulechów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
3:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Piast Iłowa
4:0
Odra Nietków
Delta Sieniawa Żarska
2:2
Mieszko Konotop
Zryw Rzeczyca
1:4
Pogoń Przyborów
Woga Chociule
1:1
Unia Kunice-Żary
Czarni Żagań
1:0
Promień Żary
Błękitni Ołobok
2:2
Iskra Małomice
Lech Sulechów
0:1
Piast Czerwieńsk
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
0:1
Czarni Żagań
Mieszko Konotop
0:6
Piast Iłowa
Promień Żary
7:0
Iskra Małomice
Unia Kunice-Żary
3:1
Delta Sieniawa Żarska
Woga Chociule
0:0
Błękitni Ołobok
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
5:3
Zryw Rzeczyca
Odra Nietków
3:0
Budowlani Lubsko
Pogoń Przyborów
1:4
Lech Sulechów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
3:1
Mieszko Konotop
Piast Iłowa
5:1
Unia Kunice-Żary
Delta Sieniawa Żarska
2:1
Woga Chociule
Zryw Rzeczyca
1:3
Odra Nietków
Czarni Żagań
5:0
Pogoń Przyborów
Iskra Małomice
3:1
Piast Czerwieńsk
Błękitni Ołobok
0:2
Promień Żary
Lech Sulechów
1:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
0:1
Promień Żary
Mieszko Konotop
3:0*
Zryw Rzeczyca
Unia Kunice-Żary
3:6
Budowlani Lubsko
Delta Sieniawa Żarska
4:2
Błękitni Ołobok
Woga Chociule
1:2
Piast Iłowa
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:1
Czarni Żagań
Pogoń Przyborów
5:1
Iskra Małomice
Odra Nietków
4:1
Lech Sulechów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
5:1
Woga Chociule
Piast Iłowa
2:0
Delta Sieniawa Żarska
Promień Żary
2:0
Pogoń Przyborów
Zryw Rzeczyca
2:5
Unia Kunice-Żary
Czarni Żagań
3:1
Odra Nietków
Iskra Małomice
1:8
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Błękitni Ołobok
0:2
Piast Czerwieńsk
Lech Sulechów
5:3
Mieszko Konotop
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
5:0
Błękitni Ołobok
Mieszko Konotop
0:3
Czarni Żagań
Delta Sieniawa Żarska
0:3
Budowlani Lubsko
Woga Chociule
1:3
Zryw Rzeczyca
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:7
Promień Żary
Pogoń Przyborów
2:0
Piast Czerwieńsk
Odra Nietków
10:1
Iskra Małomice
Unia Kunice-Żary
2:4
Lech Sulechów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
2:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Budowlani Lubsko
0:5
Piast Iłowa
Promień Żary
4:1
Odra Nietków
Zryw Rzeczyca
9:5
Delta Sieniawa Żarska
Czarni Żagań
3:1
Unia Kunice-Żary
Iskra Małomice
1:0
Mieszko Konotop
Błękitni Ołobok
1:1
Pogoń Przyborów
Lech Sulechów
4:0
Woga Chociule
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
2:1
Błękitni Ołobok
Piast Iłowa
2:1
Zryw Rzeczyca
Mieszko Konotop
0:0
Promień Żary
Unia Kunice-Żary
6:3
Iskra Małomice
Delta Sieniawa Żarska
4:3
Lech Sulechów
Woga Chociule
0:5
Czarni Żagań
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:5
Pogoń Przyborów
Odra Nietków
0:2
Piast Czerwieńsk
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
2:3
Mieszko Konotop
Promień Żary
5:2
Unia Kunice-Żary
Zryw Rzeczyca
1:2
Budowlani Lubsko
Czarni Żagań
5:1
Delta Sieniawa Żarska
Pogoń Przyborów
2:0
Odra Nietków
Iskra Małomice
3:0*
Woga Chociule
Błękitni Ołobok
3:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Lech Sulechów
2:5
Piast Iłowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości