Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Lubiechnia Wielka
6:1
Favor Bobowicko
SKP Słubice
3:0*
KS Pogoń Krzeszyce
Smogórzanka Smogóry
0:5
Toroma Torzym
Spójnia II Ośno Lubuskie
4:1
Juwenia Boczów
Zorza Kowalów
2:1
Leśnik Lemierzyce
AS Pieski
0:1
Znicz Trzemeszno
FC Kursko
1:4
Chrobry Drzeńsko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
5:4
Zorza Kowalów
Toroma Torzym
7:0
KS Pogoń Krzeszyce
Leśnik Lemierzyce
1:2
SKP Słubice
Znicz Trzemeszno
4:2
Spójnia II Ośno Lubuskie
Chrobry Drzeńsko
2:5
Zieloni Lubiechnia Wielka
Smogórzanka Smogóry
2:1
FC Kursko
Favor Bobowicko
1:3
AS Pieski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Krzeszyce
5:4
Leśnik Lemierzyce
Zieloni Lubiechnia Wielka
8:0
Smogórzanka Smogóry
Spójnia II Ośno Lubuskie
4:0
Favor Bobowicko
FC Kursko
3:9
Toroma Torzym
Zorza Kowalów
3:0
Znicz Trzemeszno
AS Pieski
2:2
Chrobry Drzeńsko
SKP Słubice
3:1
Juwenia Boczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Drzeńsko
8:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
FC Kursko
3:9
Zieloni Lubiechnia Wielka
Smogórzanka Smogóry
3:2
AS Pieski
Juwenia Boczów
2:1
KS Pogoń Krzeszyce
Toroma Torzym
1:0
Leśnik Lemierzyce
Favor Bobowicko
1:1
Zorza Kowalów
Znicz Trzemeszno
3:0
SKP Słubice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:2
Toroma Torzym
KS Pogoń Krzeszyce
1:9
Znicz Trzemeszno
AS Pieski
4:1
FC Kursko
Spójnia II Ośno Lubuskie
3:1
Smogórzanka Smogóry
Leśnik Lemierzyce
2:3
Juwenia Boczów
Zorza Kowalów
1:2
Chrobry Drzeńsko
SKP Słubice
10:0
Favor Bobowicko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Lubiechnia Wielka
2:0
AS Pieski
Toroma Torzym
5:1
Juwenia Boczów
Chrobry Drzeńsko
1:1
SKP Słubice
FC Kursko
0:3
Spójnia II Ośno Lubuskie
Znicz Trzemeszno
4:0
Leśnik Lemierzyce
Smogórzanka Smogóry
1:4
Zorza Kowalów
Favor Bobowicko
2:3
KS Pogoń Krzeszyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Krzeszyce
1:1
Chrobry Drzeńsko
Leśnik Lemierzyce
3:3
Favor Bobowicko
Spójnia II Ośno Lubuskie
0:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Juwenia Boczów
3:5
Znicz Trzemeszno
AS Pieski
0:2
Toroma Torzym
Zorza Kowalów
6:1
FC Kursko
SKP Słubice
8:0
Smogórzanka Smogóry
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Toroma Torzym
2:1
Znicz Trzemeszno
Zieloni Lubiechnia Wielka
2:1
Zorza Kowalów
Chrobry Drzeńsko
4:1
Leśnik Lemierzyce
FC Kursko
0:8
SKP Słubice
Smogórzanka Smogóry
3:1
KS Pogoń Krzeszyce
AS Pieski
3:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
Favor Bobowicko
2:0
Juwenia Boczów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
0:10
Chrobry Drzeńsko
KS Pogoń Krzeszyce
3:2
FC Kursko
Znicz Trzemeszno
4:1
Favor Bobowicko
Leśnik Lemierzyce
1:0
Smogórzanka Smogóry
Spójnia II Ośno Lubuskie
0:3
Toroma Torzym
Zorza Kowalów
1:1
AS Pieski
SKP Słubice
0:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Lubiechnia Wielka
5:1
KS Pogoń Krzeszyce
Toroma Torzym
6:0
Favor Bobowicko
Chrobry Drzeńsko
4:4
Znicz Trzemeszno
AS Pieski
2:3
SKP Słubice
Smogórzanka Smogóry
1:2
Juwenia Boczów
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:0
Zorza Kowalów
FC Kursko
4:5
Leśnik Lemierzyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
3:0*
FC Kursko
KS Pogoń Krzeszyce
1:1
AS Pieski
Leśnik Lemierzyce
2:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Znicz Trzemeszno
3:1
Smogórzanka Smogóry
Zorza Kowalów
1:3
Toroma Torzym
SKP Słubice
3:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Favor Bobowicko
1:6
Chrobry Drzeńsko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Krzeszyce
4:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
Toroma Torzym
7:2
Chrobry Drzeńsko
AS Pieski
0:0
Leśnik Lemierzyce
Zieloni Lubiechnia Wielka
5:2
Juwenia Boczów
Smogórzanka Smogóry
2:2
Favor Bobowicko
Zorza Kowalów
3:5
SKP Słubice
FC Kursko
0:3*
Znicz Trzemeszno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Krzeszyce
6:1
Zorza Kowalów
Juwenia Boczów
2:6
AS Pieski
Leśnik Lemierzyce
3:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
Chrobry Drzeńsko
4:0
Smogórzanka Smogóry
Znicz Trzemeszno
4:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
SKP Słubice
3:5
Toroma Torzym
Favor Bobowicko
3:0*
FC Kursko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
0:3*
Zieloni Lubiechnia Wielka
Juwenia Boczów
1:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Toroma Torzym
4:0
Smogórzanka Smogóry
Leśnik Lemierzyce
1:2
Zorza Kowalów
Chrobry Drzeńsko
4:1
FC Kursko
KS Pogoń Krzeszyce
1:3
SKP Słubice
Znicz Trzemeszno
3:0
AS Pieski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Pieski
3:0*
Favor Bobowicko
Zieloni Lubiechnia Wielka
0:0
Chrobry Drzeńsko
KS Pogoń Krzeszyce
0:5
Toroma Torzym
FC Kursko
3:2
Smogórzanka Smogóry
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:0
Znicz Trzemeszno
Zorza Kowalów
2:0
Juwenia Boczów
SKP Słubice
4:2
Leśnik Lemierzyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
0:3*
Spójnia II Ośno Lubuskie
Toroma Torzym
8:0
FC Kursko
Juwenia Boczów
0:8
SKP Słubice
Chrobry Drzeńsko
4:1
AS Pieski
Leśnik Lemierzyce
2:4
KS Pogoń Krzeszyce
Smogórzanka Smogóry
1:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Znicz Trzemeszno
0:4
Zorza Kowalów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowalów
3:0*
Favor Bobowicko
Toroma Torzym
3:0*
Leśnik Lemierzyce
Zieloni Lubiechnia Wielka
6:0
FC Kursko
AS Pieski
4:3
Smogórzanka Smogóry
KS Pogoń Krzeszyce
2:1
Juwenia Boczów
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:1
Chrobry Drzeńsko
SKP Słubice
6:1
Znicz Trzemeszno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
0:3
SKP Słubice
Toroma Torzym
0:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Juwenia Boczów
10:0
Leśnik Lemierzyce
Smogórzanka Smogóry
0:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Znicz Trzemeszno
3:5
KS Pogoń Krzeszyce
Chrobry Drzeńsko
4:0
Zorza Kowalów
FC Kursko
2:1
AS Pieski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Krzeszyce
3:0
Favor Bobowicko
Juwenia Boczów
1:3
Toroma Torzym
AS Pieski
3:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Leśnik Lemierzyce
2:3
Znicz Trzemeszno
Spójnia II Ośno Lubuskie
3:2
FC Kursko
Zorza Kowalów
3:0
Smogórzanka Smogóry
SKP Słubice
4:1
Chrobry Drzeńsko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
0:3*
Leśnik Lemierzyce
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:3
Spójnia II Ośno Lubuskie
Toroma Torzym
1:0
AS Pieski
Chrobry Drzeńsko
4:5
KS Pogoń Krzeszyce
FC Kursko
2:2
Zorza Kowalów
Smogórzanka Smogóry
1:1
SKP Słubice
Znicz Trzemeszno
5:1
Juwenia Boczów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
3:0*
Favor Bobowicko
KS Pogoń Krzeszyce
0:0
Smogórzanka Smogóry
Spójnia II Ośno Lubuskie
5:0
AS Pieski
Zorza Kowalów
1:4
Zieloni Lubiechnia Wielka
Leśnik Lemierzyce
0:1
Chrobry Drzeńsko
Znicz Trzemeszno
0:3
Toroma Torzym
SKP Słubice
4:1
FC Kursko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
0:3*
Znicz Trzemeszno
Toroma Torzym
5:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
AS Pieski
1:0
Zorza Kowalów
Zieloni Lubiechnia Wielka
2:3
SKP Słubice
FC Kursko
3:2
KS Pogoń Krzeszyce
Chrobry Drzeńsko
2:2
Juwenia Boczów
Smogórzanka Smogóry
0:3
Leśnik Lemierzyce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
0:3
Toroma Torzym
KS Pogoń Krzeszyce
4:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Juwenia Boczów
1:1
Smogórzanka Smogóry
Leśnik Lemierzyce
6:2
FC Kursko
Znicz Trzemeszno
1:1
Chrobry Drzeńsko
Zorza Kowalów
2:4
Spójnia II Ośno Lubuskie
SKP Słubice
1:1
AS Pieski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Drzeńsko
3:0
Favor Bobowicko
Toroma Torzym
6:0
Zorza Kowalów
Zieloni Lubiechnia Wielka
2:8
Leśnik Lemierzyce
AS Pieski
0:3
KS Pogoń Krzeszyce
FC Kursko
1:2
Juwenia Boczów
Smogórzanka Smogóry
3:4
Znicz Trzemeszno
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:3
SKP Słubice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Favor Bobowicko
0:3
Smogórzanka Smogóry
Juwenia Boczów
1:7
Zieloni Lubiechnia Wielka
Leśnik Lemierzyce
2:1
AS Pieski
Chrobry Drzeńsko
1:6
Toroma Torzym
Spójnia II Ośno Lubuskie
5:1
KS Pogoń Krzeszyce
Znicz Trzemeszno
5:1
FC Kursko
SKP Słubice
2:0
Zorza Kowalów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Kursko
3:0
Favor Bobowicko
Toroma Torzym
3:0
SKP Słubice
AS Pieski
2:2
Juwenia Boczów
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:1
Leśnik Lemierzyce
Zieloni Lubiechnia Wielka
5:5
Znicz Trzemeszno
Zorza Kowalów
7:1
KS Pogoń Krzeszyce
Smogórzanka Smogóry
3:2
Chrobry Drzeńsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?