Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Krzeszyce
2:0
Leśnik Lemierzyce
Spójnia II Ośno Lubuskie
5:3
Juwenia Boczów
Znicz Trzemeszno
1:3
GKP Pszczew
Zieloni Lubiechnia Wielka
6:1
Chrobry Drzeńsko
Zorza Kowalów
4:0
Smogórzanka Smogóry
AS Pieski
0:3*
KS Glisno
SKP Słubice
3:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
4:1
AS Pieski
Lubniewiczanka Lubniewice
2:5
KS Pogoń Krzeszyce
GKP Pszczew
2:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
Zorza Kowalów
1:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Smogórzanka Smogóry
3:2
Leśnik Lemierzyce
KS Glisno
0:3
SKP Słubice
Chrobry Drzeńsko
1:1
Znicz Trzemeszno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Trzemeszno
5:3
Zorza Kowalów
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:2
Smogórzanka Smogóry
Leśnik Lemierzyce
4:2
Lubniewiczanka Lubniewice
KS Pogoń Krzeszyce
1:0
KS Glisno
AS Pieski
1:2
GKP Pszczew
Spójnia II Ośno Lubuskie
7:0
Chrobry Drzeńsko
SKP Słubice
5:0
Juwenia Boczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Lubiechnia Wielka
0:3*
Znicz Trzemeszno
KS Glisno
2:2
Leśnik Lemierzyce
Juwenia Boczów
3:4
KS Pogoń Krzeszyce
GKP Pszczew
2:1
SKP Słubice
Smogórzanka Smogóry
0:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Kowalów
2:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
Chrobry Drzeńsko
3:7
AS Pieski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubniewiczanka Lubniewice
4:1
KS Glisno
GKP Pszczew
5:0
KS Pogoń Krzeszyce
Znicz Trzemeszno
1:2
Smogórzanka Smogóry
AS Pieski
2:0
Zorza Kowalów
Leśnik Lemierzyce
2:2
Juwenia Boczów
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
SKP Słubice
3:0
Chrobry Drzeńsko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Trzemeszno
4:4
Spójnia II Ośno Lubuskie
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:0*
AS Pieski
GKP Pszczew
3:2
Leśnik Lemierzyce
Zorza Kowalów
1:2
SKP Słubice
Smogórzanka Smogóry
1:0
KS Glisno
Juwenia Boczów
1:2
Lubniewiczanka Lubniewice
Chrobry Drzeńsko
1:0
KS Pogoń Krzeszyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubniewiczanka Lubniewice
1:0
GKP Pszczew
KS Pogoń Krzeszyce
1:1
Zorza Kowalów
Leśnik Lemierzyce
5:1
Chrobry Drzeńsko
AS Pieski
3:1
Znicz Trzemeszno
Spójnia II Ośno Lubuskie
3:0
Smogórzanka Smogóry
KS Glisno
0:3*
Juwenia Boczów
SKP Słubice
3:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Trzemeszno
3:6
SKP Słubice
Zieloni Lubiechnia Wielka
5:3
KS Pogoń Krzeszyce
Smogórzanka Smogóry
2:2
Juwenia Boczów
GKP Pszczew
12:1
KS Glisno
Zorza Kowalów
1:3
Leśnik Lemierzyce
Chrobry Drzeńsko
2:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Spójnia II Ośno Lubuskie
3:1
AS Pieski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubniewiczanka Lubniewice
2:1
Zorza Kowalów
Juwenia Boczów
2:2
GKP Pszczew
KS Pogoń Krzeszyce
2:1
Znicz Trzemeszno
Leśnik Lemierzyce
3:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
AS Pieski
5:0
Smogórzanka Smogóry
SKP Słubice
10:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
KS Glisno
3:1
Chrobry Drzeńsko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Pieski
0:4
SKP Słubice
Znicz Trzemeszno
2:2
Leśnik Lemierzyce
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Kowalów
1:1
KS Glisno
Spójnia II Ośno Lubuskie
5:3
KS Pogoń Krzeszyce
Chrobry Drzeńsko
0:0
Juwenia Boczów
Smogórzanka Smogóry
2:2
GKP Pszczew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Krzeszyce
3:3
AS Pieski
Lubniewiczanka Lubniewice
3:1
Znicz Trzemeszno
GKP Pszczew
2:1
Chrobry Drzeńsko
Leśnik Lemierzyce
0:4
Spójnia II Ośno Lubuskie
Juwenia Boczów
2:3
Zorza Kowalów
KS Glisno
1:9
Zieloni Lubiechnia Wielka
SKP Słubice
6:2
Smogórzanka Smogóry
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Lubiechnia Wielka
7:0
Juwenia Boczów
SKP Słubice
7:0
KS Pogoń Krzeszyce
Spójnia II Ośno Lubuskie
5:4
Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Kowalów
2:2
GKP Pszczew
AS Pieski
1:4
Leśnik Lemierzyce
Smogórzanka Smogóry
3:4
Chrobry Drzeńsko
Znicz Trzemeszno
3:0*
KS Glisno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
2:2
Znicz Trzemeszno
Lubniewiczanka Lubniewice
1:0
AS Pieski
GKP Pszczew
1:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Leśnik Lemierzyce
2:4
SKP Słubice
Chrobry Drzeńsko
1:3
Zorza Kowalów
KS Glisno
0:9
Spójnia II Ośno Lubuskie
KS Pogoń Krzeszyce
5:4
Smogórzanka Smogóry
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glisno
0:3*
AS Pieski
Juwenia Boczów
1:2
Spójnia II Ośno Lubuskie
Chrobry Drzeńsko
2:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Lubniewiczanka Lubniewice
1:1
SKP Słubice
GKP Pszczew
9:2
Znicz Trzemeszno
Leśnik Lemierzyce
1:5
KS Pogoń Krzeszyce
Smogórzanka Smogóry
0:1
Zorza Kowalów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:1
Zorza Kowalów
SKP Słubice
3:0*
KS Glisno
KS Pogoń Krzeszyce
1:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Leśnik Lemierzyce
9:0
Smogórzanka Smogóry
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:2
GKP Pszczew
Znicz Trzemeszno
2:4
Chrobry Drzeńsko
AS Pieski
3:3
Juwenia Boczów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubniewiczanka Lubniewice
3:4
Leśnik Lemierzyce
KS Glisno
0:3*
KS Pogoń Krzeszyce
GKP Pszczew
3:1
AS Pieski
Juwenia Boczów
0:5
SKP Słubice
Zorza Kowalów
0:2
Znicz Trzemeszno
Smogórzanka Smogóry
0:4
Zieloni Lubiechnia Wielka
Chrobry Drzeńsko
2:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Lemierzyce
3:0*
KS Glisno
Znicz Trzemeszno
1:5
Zieloni Lubiechnia Wielka
Lubniewiczanka Lubniewice
3:3
Smogórzanka Smogóry
AS Pieski
6:3
Chrobry Drzeńsko
Spójnia II Ośno Lubuskie
3:1
Zorza Kowalów
KS Pogoń Krzeszyce
2:3
Juwenia Boczów
SKP Słubice
2:4
GKP Pszczew
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:0*
Spójnia II Ośno Lubuskie
Chrobry Drzeńsko
2:2
SKP Słubice
KS Glisno
0:3*
Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Kowalów
3:1
AS Pieski
KS Pogoń Krzeszyce
0:5
GKP Pszczew
Smogórzanka Smogóry
1:2
Znicz Trzemeszno
Juwenia Boczów
4:2
Leśnik Lemierzyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:4
Znicz Trzemeszno
KS Glisno
0:3*
Smogórzanka Smogóry
KS Pogoń Krzeszyce
1:8
Chrobry Drzeńsko
AS Pieski
0:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Leśnik Lemierzyce
2:0
GKP Pszczew
Lubniewiczanka Lubniewice
4:2
Juwenia Boczów
SKP Słubice
6:0
Zorza Kowalów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
3:0*
KS Glisno
GKP Pszczew
1:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Chrobry Drzeńsko
1:2
Leśnik Lemierzyce
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:0
SKP Słubice
Znicz Trzemeszno
2:3
AS Pieski
Zorza Kowalów
0:2
KS Pogoń Krzeszyce
Smogórzanka Smogóry
0:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glisno
0:3
GKP Pszczew
KS Pogoń Krzeszyce
3:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Juwenia Boczów
9:1
Smogórzanka Smogóry
Lubniewiczanka Lubniewice
0:3
Chrobry Drzeńsko
AS Pieski
3:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Leśnik Lemierzyce
7:3
Zorza Kowalów
SKP Słubice
6:3
Znicz Trzemeszno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Drzeńsko
3:0*
KS Glisno
Zorza Kowalów
0:2
Lubniewiczanka Lubniewice
Znicz Trzemeszno
5:2
KS Pogoń Krzeszyce
Smogórzanka Smogóry
1:1
AS Pieski
Zieloni Lubiechnia Wielka
4:1
Leśnik Lemierzyce
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:3
SKP Słubice
GKP Pszczew
4:0
Juwenia Boczów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubniewiczanka Lubniewice
0:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Leśnik Lemierzyce
2:2
Znicz Trzemeszno
GKP Pszczew
4:0
Smogórzanka Smogóry
Juwenia Boczów
8:0
Chrobry Drzeńsko
KS Pogoń Krzeszyce
3:2
Spójnia II Ośno Lubuskie
KS Glisno
0:3*
Zorza Kowalów
SKP Słubice
3:3
AS Pieski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowalów
1:1
Juwenia Boczów
AS Pieski
1:2
KS Pogoń Krzeszyce
Spójnia II Ośno Lubuskie
1:4
Leśnik Lemierzyce
Znicz Trzemeszno
6:3
Lubniewiczanka Lubniewice
Smogórzanka Smogóry
3:2
SKP Słubice
Chrobry Drzeńsko
3:3
GKP Pszczew
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:0*
KS Glisno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
5:1
Zorza Kowalów
Juwenia Boczów
2:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
KS Pogoń Krzeszyce
4:2
SKP Słubice
Leśnik Lemierzyce
2:3
AS Pieski
Chrobry Drzeńsko
6:2
Smogórzanka Smogóry
KS Glisno
0:3
Znicz Trzemeszno
Lubniewiczanka Lubniewice
3:0*
Spójnia II Ośno Lubuskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia II Ośno Lubuskie
3:0*
KS Glisno
Znicz Trzemeszno
3:0*
Juwenia Boczów
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:1
GKP Pszczew
Zorza Kowalów
1:0
Chrobry Drzeńsko
AS Pieski
6:3
Lubniewiczanka Lubniewice
SKP Słubice
1:5
Leśnik Lemierzyce
Smogórzanka Smogóry
4:1
KS Pogoń Krzeszyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?