Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tomaszowo
2:2
Budowlani Gozdnica
Sparta Miodnica
0:1
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Unia Kunice-Żary
2:1
Błękitni Zabłocie
Czarni Jelenin
2:4
Nysa Przewóz
Stal Jasień
3:0*
Traper Chichy
Budowlani II Lubsko
0:1
Delta Sieniawa Żarska
Nysa Trzebiel
2:1
Orzeł Konin Żagański
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miodnica
2:6
Czarni Jelenin
Budowlani Gozdnica
3:2
Stal Jasień
Unia Kunice-Żary
5:1
Nysa Trzebiel
Delta Sieniawa Żarska
3:1
KS Tomaszowo
Nysa Przewóz
2:1
Budowlani II Lubsko
Błękitni Zabłocie
5:0
Traper Chichy
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
2:3
Orzeł Konin Żagański
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tomaszowo
1:1
Nysa Przewóz
Czarni Jelenin
0:1
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Stal Jasień
1:4
Delta Sieniawa Żarska
Nysa Trzebiel
3:0
Traper Chichy
Błękitni Zabłocie
0:3
Budowlani Gozdnica
Budowlani II Lubsko
5:3
Sparta Miodnica
Orzeł Konin Żagański
0:4
Unia Kunice-Żary
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miodnica
1:4
KS Tomaszowo
Budowlani Gozdnica
0:0
Nysa Trzebiel
Czarni Jelenin
5:0
Budowlani II Lubsko
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
1:3
Unia Kunice-Żary
Delta Sieniawa Żarska
4:4
Błękitni Zabłocie
Traper Chichy
0:2
Orzeł Konin Żagański
Nysa Przewóz
0:2
Stal Jasień
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tomaszowo
1:2
Czarni Jelenin
Błękitni Zabłocie
3:0
Nysa Przewóz
Unia Kunice-Żary
4:1
Traper Chichy
Orzeł Konin Żagański
2:5
Budowlani Gozdnica
Stal Jasień
7:2
Sparta Miodnica
Budowlani II Lubsko
9:1
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Nysa Trzebiel
4:2
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miodnica
3:0
Błękitni Zabłocie
Czarni Jelenin
2:0
Stal Jasień
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
1:5
Traper Chichy
Nysa Przewóz
1:4
Nysa Trzebiel
Budowlani II Lubsko
1:1
KS Tomaszowo
Budowlani Gozdnica
1:3
Unia Kunice-Żary
Delta Sieniawa Żarska
5:1
Orzeł Konin Żagański
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tomaszowo
4:1
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Unia Kunice-Żary
1:1
Delta Sieniawa Żarska
Stal Jasień
3:3
Budowlani II Lubsko
Błękitni Zabłocie
2:0
Czarni Jelenin
Orzeł Konin Żagański
3:6
Nysa Przewóz
Traper Chichy
0:4
Budowlani Gozdnica
Nysa Trzebiel
4:0
Sparta Miodnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tomaszowo
0:0
Stal Jasień
Sparta Miodnica
3:1
Orzeł Konin Żagański
Czarni Jelenin
3:1
Nysa Trzebiel
Delta Sieniawa Żarska
0:0
Traper Chichy
Nysa Przewóz
0:2
Unia Kunice-Żary
Budowlani II Lubsko
5:2
Błękitni Zabłocie
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
1:4
Budowlani Gozdnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Gozdnica
2:0
Delta Sieniawa Żarska
Unia Kunice-Żary
1:1
Sparta Miodnica
Nysa Trzebiel
1:4
Budowlani II Lubsko
Traper Chichy
1:0
Nysa Przewóz
Błękitni Zabłocie
1:1
KS Tomaszowo
Orzeł Konin Żagański
1:2
Czarni Jelenin
Stal Jasień
4:0
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tomaszowo
1:0
Nysa Trzebiel
Sparta Miodnica
2:5
Traper Chichy
Czarni Jelenin
2:2
Unia Kunice-Żary
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
0:2
Delta Sieniawa Żarska
Stal Jasień
6:2
Błękitni Zabłocie
Nysa Przewóz
2:7
Budowlani Gozdnica
Budowlani II Lubsko
6:1
Orzeł Konin Żagański
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kunice-Żary
1:2
Budowlani II Lubsko
Traper Chichy
1:3
Czarni Jelenin
Błękitni Zabłocie
7:0
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
KS Tomaszowo
2:0
Orzeł Konin Żagański
Budowlani Gozdnica
5:0
Sparta Miodnica
Delta Sieniawa Żarska
6:4
Nysa Przewóz
Nysa Trzebiel
1:5
Stal Jasień
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tomaszowo
0:4
Unia Kunice-Żary
Sparta Miodnica
0:4
Delta Sieniawa Żarska
Czarni Jelenin
1:0
Budowlani Gozdnica
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
1:3
Nysa Przewóz
Stal Jasień
5:2
Orzeł Konin Żagański
Błękitni Zabłocie
1:1
Nysa Trzebiel
Budowlani II Lubsko
2:1
Traper Chichy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Gozdnica
1:0
Budowlani II Lubsko
Unia Kunice-Żary
5:2
Stal Jasień
Traper Chichy
1:4
KS Tomaszowo
Nysa Trzebiel
5:2
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Nysa Przewóz
4:5
Sparta Miodnica
Błękitni Zabłocie
2:8
Orzeł Konin Żagański
Czarni Jelenin
3:0
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Sieniawa Żarska
1:0
Budowlani II Lubsko
Błękitni Zabłocie
1:4
Unia Kunice-Żary
Budowlani Gozdnica
0:1
KS Tomaszowo
Traper Chichy
0:0
Stal Jasień
Nysa Przewóz
0:1
Czarni Jelenin
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
7:2
Sparta Miodnica
Orzeł Konin Żagański
8:0
Nysa Trzebiel
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tomaszowo
1:4
Delta Sieniawa Żarska
Stal Jasień
1:0
Budowlani Gozdnica
Nysa Trzebiel
0:1
Unia Kunice-Żary
Budowlani II Lubsko
0:4
Nysa Przewóz
Czarni Jelenin
3:1
Sparta Miodnica
Traper Chichy
3:2
Błękitni Zabłocie
Orzeł Konin Żagański
1:3
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miodnica
2:2
Budowlani II Lubsko
Budowlani Gozdnica
0:5
Błękitni Zabłocie
Unia Kunice-Żary
5:0
Orzeł Konin Żagański
Traper Chichy
4:1
Nysa Trzebiel
Nysa Przewóz
3:0
KS Tomaszowo
Delta Sieniawa Żarska
4:2
Stal Jasień
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
2:1
Czarni Jelenin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tomaszowo
3:2
Sparta Miodnica
Unia Kunice-Żary
0:1
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Orzeł Konin Żagański
6:2
Traper Chichy
Budowlani II Lubsko
1:0
Czarni Jelenin
Nysa Trzebiel
2:3
Budowlani Gozdnica
Błękitni Zabłocie
0:1
Delta Sieniawa Żarska
Stal Jasień
2:0
Nysa Przewóz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miodnica
3:1
Stal Jasień
Traper Chichy
0:3
Unia Kunice-Żary
Budowlani Gozdnica
4:4
Orzeł Konin Żagański
Nysa Przewóz
1:3
Błękitni Zabłocie
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
5:1
Budowlani II Lubsko
Czarni Jelenin
3:1
KS Tomaszowo
Delta Sieniawa Żarska
5:0
Nysa Trzebiel
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Konin Żagański
0:4
Delta Sieniawa Żarska
Błękitni Zabłocie
3:0
Sparta Miodnica
Unia Kunice-Żary
3:1
Budowlani Gozdnica
Traper Chichy
4:3
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
KS Tomaszowo
0:2
Budowlani II Lubsko
Stal Jasień
2:3
Czarni Jelenin
Nysa Trzebiel
1:4
Nysa Przewóz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Sieniawa Żarska
2:1
Unia Kunice-Żary
Sparta Miodnica
6:1
Nysa Trzebiel
Nysa Przewóz
3:3
Orzeł Konin Żagański
Budowlani Gozdnica
2:1
Traper Chichy
Czarni Jelenin
4:0
Błękitni Zabłocie
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
1:0
KS Tomaszowo
Budowlani II Lubsko
4:0
Stal Jasień
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Zabłocie
4:2
Budowlani II Lubsko
Budowlani Gozdnica
1:3
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Unia Kunice-Żary
2:1
Nysa Przewóz
Traper Chichy
2:2
Delta Sieniawa Żarska
Orzeł Konin Żagański
4:3
Sparta Miodnica
Nysa Trzebiel
2:7
Czarni Jelenin
Stal Jasień
2:0
KS Tomaszowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miodnica
3:3
Unia Kunice-Żary
KS Tomaszowo
1:1
Błękitni Zabłocie
Nysa Przewóz
3:1
Traper Chichy
Budowlani II Lubsko
6:0
Nysa Trzebiel
Czarni Jelenin
0:3*
Orzeł Konin Żagański
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
1:2
Stal Jasień
Delta Sieniawa Żarska
4:3
Budowlani Gozdnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Gozdnica
3:0
Nysa Przewóz
Unia Kunice-Żary
0:0
Czarni Jelenin
Traper Chichy
0:2
Sparta Miodnica
Orzeł Konin Żagański
3:1
Budowlani II Lubsko
Błękitni Zabłocie
2:1
Stal Jasień
Nysa Trzebiel
1:3
KS Tomaszowo
Delta Sieniawa Żarska
5:3
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miodnica
7:2
Budowlani Gozdnica
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
0:4
Błękitni Zabłocie
Nysa Przewóz
2:6
Delta Sieniawa Żarska
Budowlani II Lubsko
4:2
Unia Kunice-Żary
Czarni Jelenin
4:0
Traper Chichy
Stal Jasień
3:0*
Nysa Trzebiel
Orzeł Konin Żagański
3:1
KS Tomaszowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Gozdnica
4:3
Czarni Jelenin
Unia Kunice-Żary
8:1
KS Tomaszowo
Delta Sieniawa Żarska
2:0
Sparta Miodnica
Nysa Trzebiel
2:4
Błękitni Zabłocie
Traper Chichy
5:0
Budowlani II Lubsko
Nysa Przewóz
4:6
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Orzeł Konin Żagański
2:2
Stal Jasień
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tomaszowo
1:0
Traper Chichy
Sparta Miodnica
2:7
Nysa Przewóz
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
3:0
Nysa Trzebiel
Delta Sieniawa Żarska
1:4
Czarni Jelenin
Stal Jasień
1:2
Unia Kunice-Żary
Orzeł Konin Żagański
1:2
Błękitni Zabłocie
Budowlani II Lubsko
2:3
Budowlani Gozdnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?