Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Róża Różanki
5:1
Zjednoczeni Przytoczna
Spartak Deszczno
5:5
Lubuszanin Drezdenko
Czarni Browar Witnica
3:1
Kasztelania Santok
Radowiak Drezdenko
0:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:2
Stal Sulęcin
Polonia Lipki Wielkie
4:4
Piast Karnin
Budowlani Murzynowo
8:1
Błękitni Lubno
Toroma Torzym
2:1
Warta Słońsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Santok
1:1
Spartak Deszczno
Budowlani Murzynowo
3:1
Róża Różanki
Zjednoczeni Przytoczna
3:2
Toroma Torzym
Warta Słońsk
3:1
Czarni Browar Witnica
Błękitni Lubno
0:2
Piast Karnin
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:1
Polonia Lipki Wielkie
Lubuszanin Drezdenko
2:0
Stal Sulęcin
Łucznik Strzelce Krajeńskie
5:1
Radowiak Drezdenko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
1:2
Warta Słońsk
Piast Karnin
0:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Czarni Browar Witnica
4:1
Zjednoczeni Przytoczna
Radowiak Drezdenko
0:4
Lubuszanin Drezdenko
Róża Różanki
3:1
Błękitni Lubno
Polonia Lipki Wielkie
3:3
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Toroma Torzym
1:0
Budowlani Murzynowo
Stal Sulęcin
6:1
Kasztelania Santok
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
5:1
Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna
5:5
Spartak Deszczno
Róża Różanki
5:1
Toroma Torzym
Łucznik Strzelce Krajeńskie
3:2
Piast Karnin
Warta Słońsk
2:2
Stal Sulęcin
Kasztelania Santok
6:0
Radowiak Drezdenko
Błękitni Lubno
0:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Budowlani Murzynowo
0:1
Czarni Browar Witnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
2:1
Lubuszanin Drezdenko
Czarni Browar Witnica
4:2
Róża Różanki
Spartak Deszczno
4:3
Budowlani Murzynowo
Polonia Lipki Wielkie
5:2
Kasztelania Santok
Radowiak Drezdenko
1:0
Warta Słońsk
Stal Sulęcin
1:1
Zjednoczeni Przytoczna
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:3
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Toroma Torzym
1:1
Błękitni Lubno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Słońsk
0:2
Polonia Lipki Wielkie
Kasztelania Santok
2:4
Piast Karnin
Błękitni Lubno
0:3
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Toroma Torzym
0:3
Czarni Browar Witnica
Budowlani Murzynowo
2:3
Stal Sulęcin
Róża Różanki
5:3
Spartak Deszczno
Lubuszanin Drezdenko
1:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Zjednoczeni Przytoczna
4:0
Radowiak Drezdenko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Browar Witnica
8:0
Błękitni Lubno
Piast Karnin
0:1
Warta Słońsk
Stal Sulęcin
2:0
Róża Różanki
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:1
Kasztelania Santok
Radowiak Drezdenko
0:4
Budowlani Murzynowo
Spartak Deszczno
7:3
Toroma Torzym
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:2
Lubuszanin Drezdenko
Polonia Lipki Wielkie
3:3
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Browar Witnica
5:3
Spartak Deszczno
Zjednoczeni Przytoczna
1:3
Piast Karnin
Warta Słońsk
4:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kasztelania Santok
3:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Błękitni Lubno
2:4
Lubuszanin Drezdenko
Budowlani Murzynowo
2:2
Polonia Lipki Wielkie
Róża Różanki
8:1
Radowiak Drezdenko
Toroma Torzym
5:1
Stal Sulęcin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
1:0
Kasztelania Santok
Piast Karnin
0:0
Budowlani Murzynowo
Radowiak Drezdenko
0:5
Toroma Torzym
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:3
Zjednoczeni Przytoczna
Stal Sulęcin
1:1
Czarni Browar Witnica
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:6
Warta Słońsk
Polonia Lipki Wielkie
2:8
Róża Różanki
Spartak Deszczno
3:1
Błękitni Lubno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Róża Różanki
0:5
Piast Karnin
Czarni Browar Witnica
3:0
Radowiak Drezdenko
Zjednoczeni Przytoczna
14:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Toroma Torzym
4:1
Polonia Lipki Wielkie
Spartak Deszczno
2:9
Stal Sulęcin
Warta Słońsk
2:0
Lubuszanin Drezdenko
Budowlani Murzynowo
2:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Błękitni Lubno
2:2
Kasztelania Santok
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
3:1
Toroma Torzym
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:2
Róża Różanki
Lubuszanin Drezdenko
0:1
Zjednoczeni Przytoczna
Stal Sulęcin
5:1
Błękitni Lubno
Radowiak Drezdenko
0:1
Spartak Deszczno
Polonia Lipki Wielkie
0:7
Czarni Browar Witnica
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:1
Budowlani Murzynowo
Kasztelania Santok
1:5
Warta Słońsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sulęcin
3:0
Radowiak Drezdenko
Czarni Browar Witnica
2:1
Piast Karnin
Zjednoczeni Przytoczna
3:2
Kasztelania Santok
Spartak Deszczno
5:2
Polonia Lipki Wielkie
Błękitni Lubno
3:1
Warta Słońsk
Budowlani Murzynowo
2:0
Lubuszanin Drezdenko
Róża Różanki
3:3
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Toroma Torzym
1:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Radowiak Drezdenko
- : -
Błękitni Lubno
MKS Orzeł Międzyrzecz
- : -
Czarni Browar Witnica
Lubuszanin Drezdenko
- : -
Róża Różanki
Łucznik Strzelce Krajeńskie
- : -
Toroma Torzym
Polonia Lipki Wielkie
- : -
Stal Sulęcin
Piast Karnin
- : -
Spartak Deszczno
Warta Słońsk
- : -
Zjednoczeni Przytoczna
Kasztelania Santok
- : -
Budowlani Murzynowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Browar Witnica
- : -
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Radowiak Drezdenko
- : -
Polonia Lipki Wielkie
Stal Sulęcin
- : -
Piast Karnin
Spartak Deszczno
- : -
MKS Orzeł Międzyrzecz
Błękitni Lubno
- : -
Zjednoczeni Przytoczna
Róża Różanki
- : -
Kasztelania Santok
Budowlani Murzynowo
- : -
Warta Słońsk
Toroma Torzym
- : -
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
- : -
Czarni Browar Witnica
MKS Orzeł Międzyrzecz
- : -
Stal Sulęcin
Piast Karnin
- : -
Radowiak Drezdenko
Łucznik Strzelce Krajeńskie
- : -
Spartak Deszczno
Polonia Lipki Wielkie
- : -
Błękitni Lubno
Zjednoczeni Przytoczna
- : -
Budowlani Murzynowo
Warta Słońsk
- : -
Róża Różanki
Kasztelania Santok
- : -
Toroma Torzym
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości