Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrówko
4:0
Odra Górzyca
Spartak Deszczno
5:2
Polonia Lipki Wielkie
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:1
Meprozet Stare Kurowo
Łucznik Strzelce Krajeńskie
4:1
Warta Słońsk
Toroma Torzym
0:3*
Zjednoczeni Przytoczna
Radowiak Drezdenko
1:7
Stal Sulęcin
Polonia Słubice
2:1
Kosmos 78 Rudnica
Zieloni Lubiechnia Wielka
4:6
GKS Bledzew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
1:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
Polonia Lipki Wielkie
5:4
LZS Bobrówko
Meprozet Stare Kurowo
0:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:1
Spartak Deszczno
Odra Górzyca
2:1
Toroma Torzym
Stal Sulęcin
1:4
Polonia Słubice
GKS Bledzew
3:3
Radowiak Drezdenko
Warta Słońsk
3:0
Kosmos 78 Rudnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
4:1
Warta Słońsk
Kosmos 78 Rudnica
2:2
Stal Sulęcin
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:0
Odra Górzyca
LZS Bobrówko
1:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Toroma Torzym
1:4
Polonia Lipki Wielkie
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:1
Zjednoczeni Przytoczna
Radowiak Drezdenko
2:4
Meprozet Stare Kurowo
Polonia Słubice
9:0
GKS Bledzew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
0:4
LZS Bobrówko
Polonia Lipki Wielkie
2:4
MKS Orzeł Międzyrzecz
Meprozet Stare Kurowo
3:5
Polonia Słubice
Zjednoczeni Przytoczna
3:2
Radowiak Drezdenko
Odra Górzyca
0:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
GKS Bledzew
5:1
Kosmos 78 Rudnica
Warta Słońsk
3:0
Stal Sulęcin
Łucznik Strzelce Krajeńskie
6:0
Toroma Torzym
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
LZS Bobrówko
2:1
Warta Słońsk
Stal Sulęcin
2:1
GKS Bledzew
Toroma Torzym
2:6
Spartak Deszczno
Polonia Słubice
4:1
Zjednoczeni Przytoczna
Kosmos 78 Rudnica
4:2
Meprozet Stare Kurowo
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:1
Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko
5:0
Odra Górzyca
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrówko
3:0*
Toroma Torzym
Odra Górzyca
0:4
Polonia Słubice
Spartak Deszczno
0:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
Polonia Lipki Wielkie
5:3
Radowiak Drezdenko
Zjednoczeni Przytoczna
1:1
Kosmos 78 Rudnica
Warta Słońsk
5:2
GKS Bledzew
Meprozet Stare Kurowo
0:2
Stal Sulęcin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
3:3
Odra Górzyca
MKS Orzeł Międzyrzecz
6:0
LZS Bobrówko
Toroma Torzym
3:2
Warta Słońsk
GKS Bledzew
1:1
Meprozet Stare Kurowo
Zieloni Lubiechnia Wielka
0:1
Spartak Deszczno
Radowiak Drezdenko
4:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Stal Sulęcin
1:4
Zjednoczeni Przytoczna
Polonia Słubice
4:0
Polonia Lipki Wielkie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Toroma Torzym
3:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Spartak Deszczno
6:2
Radowiak Drezdenko
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:1
Polonia Słubice
Polonia Lipki Wielkie
4:3
Kosmos 78 Rudnica
Zjednoczeni Przytoczna
3:0
GKS Bledzew
LZS Bobrówko
6:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Odra Górzyca
2:1
Stal Sulęcin
Warta Słońsk
4:1
Meprozet Stare Kurowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
6:4
Warta Słońsk
Kosmos 78 Rudnica
1:6
Łucznik Strzelce Krajeńskie
GKS Bledzew
2:3
Odra Górzyca
Zieloni Lubiechnia Wielka
3:1
Toroma Torzym
Meprozet Stare Kurowo
0:0
Zjednoczeni Przytoczna
Stal Sulęcin
6:3
Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko
4:4
LZS Bobrówko
Polonia Słubice
2:0
Spartak Deszczno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
1:0
GKS Bledzew
Spartak Deszczno
6:1
Kosmos 78 Rudnica
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:3
Stal Sulęcin
LZS Bobrówko
3:4
Polonia Słubice
Toroma Torzym
3:2
Radowiak Drezdenko
Odra Górzyca
1:5
Meprozet Stare Kurowo
Warta Słońsk
0:4
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
4:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Meprozet Stare Kurowo
1:2
Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna
7:1
Odra Górzyca
Kosmos 78 Rudnica
1:3
LZS Bobrówko
Zieloni Lubiechnia Wielka
0:1
Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko
1:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Stal Sulęcin
3:5
Spartak Deszczno
Polonia Słubice
3:2
Toroma Torzym
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrówko
3:4
Stal Sulęcin
Spartak Deszczno
1:2
GKS Bledzew
Toroma Torzym
5:0
Kosmos 78 Rudnica
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:0
Polonia Słubice
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:1
Meprozet Stare Kurowo
Polonia Lipki Wielkie
7:4
Zjednoczeni Przytoczna
Zieloni Lubiechnia Wielka
2:2
Radowiak Drezdenko
Warta Słońsk
4:0
Odra Górzyca
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Meprozet Stare Kurowo
2:3
Spartak Deszczno
Zjednoczeni Przytoczna
1:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Stal Sulęcin
0:3
Toroma Torzym
Polonia Słubice
2:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
Odra Górzyca
3:0
Polonia Lipki Wielkie
Kosmos 78 Rudnica
1:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
GKS Bledzew
6:3
LZS Bobrówko
Radowiak Drezdenko
3:3
Warta Słońsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:2
Stal Sulęcin
LZS Bobrówko
3:1
Meprozet Stare Kurowo
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:1
Kosmos 78 Rudnica
Łucznik Strzelce Krajeńskie
3:1
Odra Górzyca
Toroma Torzym
2:2
GKS Bledzew
Spartak Deszczno
4:3
Zjednoczeni Przytoczna
Radowiak Drezdenko
3:4
Polonia Słubice
Warta Słońsk
2:0
Polonia Lipki Wielkie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Meprozet Stare Kurowo
9:0
Toroma Torzym
Zjednoczeni Przytoczna
3:1
LZS Bobrówko
Stal Sulęcin
0:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
Polonia Słubice
3:0*
Warta Słońsk
Odra Górzyca
0:7
Spartak Deszczno
Kosmos 78 Rudnica
3:1
Radowiak Drezdenko
Polonia Lipki Wielkie
2:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
GKS Bledzew
3:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Meprozet Stare Kurowo
2:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Polonia Lipki Wielkie
0:8
Spartak Deszczno
Zjednoczeni Przytoczna
4:2
Toroma Torzym
Warta Słońsk
3:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Stal Sulęcin
1:3
Radowiak Drezdenko
Odra Górzyca
3:1
LZS Bobrówko
Kosmos 78 Rudnica
0:6
Polonia Słubice
GKS Bledzew
0:4
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
0:4
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kosmos 78 Rudnica
1:2
Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko
3:2
GKS Bledzew
LZS Bobrówko
2:1
Polonia Lipki Wielkie
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:0
Zjednoczeni Przytoczna
Toroma Torzym
2:0
Odra Górzyca
Zieloni Lubiechnia Wielka
0:2
Meprozet Stare Kurowo
Polonia Słubice
6:2
Stal Sulęcin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
2:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Stal Sulęcin
5:0
Kosmos 78 Rudnica
GKS Bledzew
1:1
Polonia Słubice
Łucznik Strzelce Krajeńskie
3:1
LZS Bobrówko
Meprozet Stare Kurowo
2:3
Radowiak Drezdenko
Polonia Lipki Wielkie
2:1
Toroma Torzym
Odra Górzyca
0:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
Warta Słońsk
1:2
Spartak Deszczno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrówko
3:4
Spartak Deszczno
Stal Sulęcin
2:2
Warta Słońsk
Toroma Torzym
0:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kosmos 78 Rudnica
5:1
GKS Bledzew
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:2
Odra Górzyca
Radowiak Drezdenko
3:0
Zjednoczeni Przytoczna
MKS Orzeł Międzyrzecz
9:2
Polonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice
3:0
Meprozet Stare Kurowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
1:1
Radowiak Drezdenko
Spartak Deszczno
4:2
Toroma Torzym
GKS Bledzew
2:3
Stal Sulęcin
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Polonia Lipki Wielkie
4:1
Zieloni Lubiechnia Wielka
Zjednoczeni Przytoczna
0:6
Polonia Słubice
Meprozet Stare Kurowo
2:0
Kosmos 78 Rudnica
Warta Słońsk
3:0
LZS Bobrówko
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
1:2
Warta Słońsk
Kosmos 78 Rudnica
0:4
Zjednoczeni Przytoczna
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:1
Spartak Deszczno
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Radowiak Drezdenko
3:2
Polonia Lipki Wielkie
Stal Sulęcin
0:0
Meprozet Stare Kurowo
Polonia Słubice
3:3
Odra Górzyca
Toroma Torzym
3:3
LZS Bobrówko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
5:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Polonia Lipki Wielkie
0:6
Polonia Słubice
Zjednoczeni Przytoczna
3:2
Stal Sulęcin
Odra Górzyca
3:0
Kosmos 78 Rudnica
Meprozet Stare Kurowo
4:0
GKS Bledzew
Warta Słońsk
4:0
Toroma Torzym
LZS Bobrówko
2:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:2
Radowiak Drezdenko
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosmos 78 Rudnica
1:2
Polonia Lipki Wielkie
GKS Bledzew
0:1
Zjednoczeni Przytoczna
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:0
Toroma Torzym
Meprozet Stare Kurowo
3:1
Warta Słońsk
Stal Sulęcin
7:1
Odra Górzyca
Polonia Słubice
3:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:3
LZS Bobrówko
Radowiak Drezdenko
1:4
Spartak Deszczno
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
2:0
Polonia Słubice
Zjednoczeni Przytoczna
1:2
Meprozet Stare Kurowo
Warta Słońsk
2:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
LZS Bobrówko
2:0
Radowiak Drezdenko
Łucznik Strzelce Krajeńskie
4:0
Kosmos 78 Rudnica
Odra Górzyca
2:2
GKS Bledzew
Polonia Lipki Wielkie
2:3
Stal Sulęcin
Toroma Torzym
1:0
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
3:1
Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna
4:4
Warta Słońsk
Kosmos 78 Rudnica
2:5
Spartak Deszczno
Stal Sulęcin
2:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Polonia Słubice
5:0
LZS Bobrówko
Odra Górzyca
3:2
Meprozet Stare Kurowo
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Radowiak Drezdenko
2:1
Toroma Torzym
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
6:3
Stal Sulęcin
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:0
GKS Bledzew
Polonia Lipki Wielkie
2:1
Meprozet Stare Kurowo
LZS Bobrówko
5:2
Kosmos 78 Rudnica
Toroma Torzym
0:3
Polonia Słubice
Odra Górzyca
2:4
Zjednoczeni Przytoczna
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:1
Radowiak Drezdenko
Warta Słońsk
1:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
3:0
Polonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice
0:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kosmos 78 Rudnica
1:1
Toroma Torzym
Meprozet Stare Kurowo
1:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Stal Sulęcin
3:1
LZS Bobrówko
Odra Górzyca
3:4
Warta Słońsk
GKS Bledzew
1:2
Spartak Deszczno
Radowiak Drezdenko
3:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
4:2
Meprozet Stare Kurowo
MKS Orzeł Międzyrzecz
8:0
Kosmos 78 Rudnica
Warta Słońsk
3:2
Radowiak Drezdenko
Łucznik Strzelce Krajeńskie
3:3
Zjednoczeni Przytoczna
Polonia Lipki Wielkie
1:7
Odra Górzyca
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:6
Polonia Słubice
Toroma Torzym
0:4
Stal Sulęcin
LZS Bobrówko
3:3
GKS Bledzew
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Meprozet Stare Kurowo
2:2
LZS Bobrówko
Polonia Lipki Wielkie
2:4
Warta Słońsk
Zjednoczeni Przytoczna
5:0
Spartak Deszczno
Stal Sulęcin
3:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Polonia Słubice
2:2
Radowiak Drezdenko
Odra Górzyca
7:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kosmos 78 Rudnica
3:2
Zieloni Lubiechnia Wielka
GKS Bledzew
2:1
Toroma Torzym
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:0
GKS Bledzew
Łucznik Strzelce Krajeńskie
5:1
Polonia Lipki Wielkie
Warta Słońsk
2:8
Polonia Słubice
LZS Bobrówko
6:1
Zjednoczeni Przytoczna
Toroma Torzym
1:3
Meprozet Stare Kurowo
Spartak Deszczno
8:0
Odra Górzyca
Zieloni Lubiechnia Wielka
1:1
Stal Sulęcin
Radowiak Drezdenko
5:1
Kosmos 78 Rudnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?