Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
2:9
Progres Gorzów
Stilon Gorzów Wielkopolski
9:1
ZAP Junior Zbąszynek
Korona Wschowa
0:1
AP MM Falubaz Zielona Góra
Ilanka Rzepin
4:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Gorzów
3:5
Stilon Gorzów Wielkopolski
Korona Wschowa
3:1
Spartak Deszczno
AP MM Falubaz Zielona Góra
8:0
Warta Gorzów Wielkopolski
ZAP Junior Zbąszynek
1:4
Ilanka Rzepin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
0:0
ZAP Junior Zbąszynek
Ilanka Rzepin
3:2
Progres Gorzów
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:2
Korona Wschowa
Spartak Deszczno
1:5
AP MM Falubaz Zielona Góra
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
3:3
Ilanka Rzepin
Progres Gorzów
4:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Spartak Deszczno
1:5
Stilon Gorzów Wielkopolski
AP MM Falubaz Zielona Góra
7:0
ZAP Junior Zbąszynek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
12:0
Spartak Deszczno
Warta Gorzów Wielkopolski
0:3
Korona Wschowa
ZAP Junior Zbąszynek
1:2
Progres Gorzów
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:2
AP MM Falubaz Zielona Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
4:3
Warta Gorzów Wielkopolski
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:1
Ilanka Rzepin
Korona Wschowa
0:3
ZAP Junior Zbąszynek
AP MM Falubaz Zielona Góra
2:3
Progres Gorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Gorzów
1:1
Korona Wschowa
Ilanka Rzepin
0:4
AP MM Falubaz Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski
0:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
ZAP Junior Zbąszynek
8:2
Spartak Deszczno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Gorzów
5:0
Spartak Deszczno
AP MM Falubaz Zielona Góra
3:0
Korona Wschowa
Warta Gorzów Wielkopolski
0:3
Ilanka Rzepin
ZAP Junior Zbąszynek
0:9
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:4
ZAP Junior Zbąszynek
Spartak Deszczno
0:3
Korona Wschowa
Warta Gorzów Wielkopolski
1:11
AP MM Falubaz Zielona Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski
5:0
Progres Gorzów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Gorzów
1:1
Ilanka Rzepin
Korona Wschowa
0:6
Stilon Gorzów Wielkopolski
AP MM Falubaz Zielona Góra
11:1
Spartak Deszczno
ZAP Junior Zbąszynek
2:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
0:3
Korona Wschowa
ZAP Junior Zbąszynek
0:5
AP MM Falubaz Zielona Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski
17:1
Spartak Deszczno
Warta Gorzów Wielkopolski
2:5
Progres Gorzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
7:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Spartak Deszczno
3:0
Ilanka Rzepin
Progres Gorzów
2:2
ZAP Junior Zbąszynek
AP MM Falubaz Zielona Góra
4:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
2:4
Spartak Deszczno
ZAP Junior Zbąszynek
2:2
Korona Wschowa
Ilanka Rzepin
2:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Progres Gorzów
0:0
AP MM Falubaz Zielona Góra
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
0:2
ZAP Junior Zbąszynek
Stilon Gorzów Wielkopolski
9:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Korona Wschowa
0:0
Progres Gorzów
AP MM Falubaz Zielona Góra
6:0
Ilanka Rzepin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości