Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
0:0
Dąb Przybyszów
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:2
Ilanka Rzepin
Meprozet Stare Kurowo
6:1
Pogoń Świebodzin
Warta Gorzów Wielkopolski
1:1
Polonia Słubice
Piast Iłowa
1:0
Carina Gubin
ZAP Syrena Zbąszynek
2:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Czarni Żagań
4:0
Korona Kożuchów
Pogoń Skwierzyna
3:3
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
1:2
Czarni Żagań
Dąb Przybyszów
6:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Warta Gorzów Wielkopolski
5:0
Pogoń Skwierzyna
Ilanka Rzepin
2:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Korona Kożuchów
1:1
Meprozet Stare Kurowo
Polonia Słubice
3:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin
4:3
TS Przylep
Pogoń Świebodzin
0:3
Piast Iłowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
6:0
Ilanka Rzepin
Piast Iłowa
2:1
Korona Kożuchów
ZAP Syrena Zbąszynek
0:3
Dąb Przybyszów
Meprozet Stare Kurowo
1:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:3
Carina Gubin
Czarni Żagań
0:3
Warta Gorzów Wielkopolski
TS Przylep
2:4
Pogoń Świebodzin
Pogoń Skwierzyna
4:3
Polonia Słubice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
2:0
Meprozet Stare Kurowo
Spójnia Ośno Lubuskie
1:0
Piast Iłowa
Korona Kożuchów
2:1
TS Przylep
Polonia Słubice
6:1
Ilanka Rzepin
Carina Gubin
4:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Pogoń Świebodzin
5:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Pogoń Skwierzyna
4:3
Czarni Żagań
Dąb Przybyszów
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Przybyszów
4:0
Ilanka Rzepin
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:1
Carina Gubin
Meprozet Stare Kurowo
2:0
Pogoń Skwierzyna
Piast Iłowa
2:3
Warta Gorzów Wielkopolski
ZAP Syrena Zbąszynek
3:1
Pogoń Świebodzin
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:2
Korona Kożuchów
Czarni Żagań
2:0
Polonia Słubice
TS Przylep
3:4
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
2:1
TS Przylep
Pogoń Świebodzin
0:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Pogoń Skwierzyna
5:2
Piast Iłowa
ZAP Syrena Zbąszynek
0:1
Korona Kożuchów
Spójnia Ośno Lubuskie
3:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Czarni Żagań
2:3
Meprozet Stare Kurowo
Polonia Słubice
4:0
Dąb Przybyszów
Carina Gubin
4:0
Ilanka Rzepin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Przybyszów
1:2
Carina Gubin
Ilanka Rzepin
2:0
Pogoń Świebodzin
Piast Iłowa
1:1
Czarni Żagań
ZAP Syrena Zbąszynek
0:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Meprozet Stare Kurowo
0:1
Polonia Słubice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:4
Warta Gorzów Wielkopolski
Stilon Gorzów Wielkopolski
4:1
Korona Kożuchów
TS Przylep
0:0
Pogoń Skwierzyna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
1:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
Meprozet Stare Kurowo
4:1
Piast Iłowa
Pogoń Skwierzyna
7:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Korona Kożuchów
3:1
Ilanka Rzepin
Polonia Słubice
0:1
Carina Gubin
Czarni Żagań
0:1
TS Przylep
Warta Gorzów Wielkopolski
7:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Pogoń Świebodzin
1:2
Dąb Przybyszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
0:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Dąb Przybyszów
2:2
Korona Kożuchów
Piast Iłowa
3:0
Polonia Słubice
ZAP Syrena Zbąszynek
3:1
Pogoń Skwierzyna
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:1
Czarni Żagań
TS Przylep
2:2
Meprozet Stare Kurowo
Carina Gubin
5:0
Pogoń Świebodzin
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Meprozet Stare Kurowo
1:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Spójnia Ośno Lubuskie
2:1
Dąb Przybyszów
Piast Iłowa
0:3
TS Przylep
Korona Kożuchów
0:0
Carina Gubin
Polonia Słubice
5:4
Pogoń Świebodzin
Czarni Żagań
1:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Warta Gorzów Wielkopolski
8:1
Ilanka Rzepin
Pogoń Skwierzyna
0:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Syrena Zbąszynek
5:2
Meprozet Stare Kurowo
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:1
Czarni Żagań
Ilanka Rzepin
0:2
Pogoń Skwierzyna
Dąb Przybyszów
0:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:2
Piast Iłowa
TS Przylep
4:4
Polonia Słubice
Carina Gubin
4:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Pogoń Świebodzin
2:1
Korona Kożuchów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
- : -
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Carina Gubin
Spójnia Ośno Lubuskie
- : -
Pogoń Świebodzin
Piast Iłowa
- : -
ZAP Syrena Zbąszynek
Meprozet Stare Kurowo
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Słubice
- : -
Korona Kożuchów
Czarni Żagań
- : -
Ilanka Rzepin
Pogoń Skwierzyna
- : -
Dąb Przybyszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Piast Iłowa
Ilanka Rzepin
- : -
Meprozet Stare Kurowo
Dąb Przybyszów
- : -
Czarni Żagań
ZAP Syrena Zbąszynek
- : -
TS Przylep
Korona Kożuchów
- : -
Spójnia Ośno Lubuskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
- : -
Polonia Słubice
Carina Gubin
- : -
Pogoń Skwierzyna
Pogoń Świebodzin
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
- : -
Ilanka Rzepin
Meprozet Stare Kurowo
- : -
Dąb Przybyszów
Polonia Słubice
- : -
Spójnia Ośno Lubuskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
- : -
ZAP Syrena Zbąszynek
Czarni Żagań
- : -
Carina Gubin
TS Przylep
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Korona Kożuchów
Pogoń Skwierzyna
- : -
Pogoń Świebodzin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Ilanka Rzepin
- : -
TS Przylep
Dąb Przybyszów
- : -
Piast Iłowa
Spójnia Ośno Lubuskie
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
ZAP Syrena Zbąszynek
- : -
Polonia Słubice
Korona Kożuchów
- : -
Pogoń Skwierzyna
Carina Gubin
- : -
Meprozet Stare Kurowo
Pogoń Świebodzin
- : -
Czarni Żagań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości