Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
7:2
Lubuszanin Drezdenko
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:4
Olimpia II Szczecin
Polonia Środa Wlkp.
4:0
Lipno Stęszew
KKP Chełmża
1:0
Biało-Zielone Lechia Gdańsk
Kotwica Kórnik
6:2
AP Kotwica Kołobrzeg
GSS Grodzisk Wlkp.
4:2
Gwiazda - DominiXus Toruń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lipno Stęszew
0:4
GSS Grodzisk Wlkp.
Olimpia II Szczecin
3:0
KKP Chełmża
Gwiazda - DominiXus Toruń
3:3
Orzeł Wałcz
Lubuszanin Drezdenko
1:7
AP Kotwica Kołobrzeg
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:2
Kotwica Kórnik
Biało-Zielone Lechia Gdańsk
0:4
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
4:1
Lipno Stęszew
AP Kotwica Kołobrzeg
1:0
Gwiazda - DominiXus Toruń
KKP Chełmża
3:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kotwica Kórnik
9:0
Lubuszanin Drezdenko
GSS Grodzisk Wlkp.
3:1
Biało-Zielone Lechia Gdańsk
Polonia Środa Wlkp.
3:1
Olimpia II Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Chełmża
3:4
Kotwica Kórnik
Gwiazda - DominiXus Toruń
7:2
Lubuszanin Drezdenko
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:0
Polonia Środa Wlkp.
Olimpia II Szczecin
3:0
GSS Grodzisk Wlkp.
Lipno Stęszew
0:5
AP Kotwica Kołobrzeg
Biało-Zielone Lechia Gdańsk
1:3
Orzeł Wałcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
1:0
Lipno Stęszew
Orzeł Wałcz
0:0
Olimpia II Szczecin
Kotwica Kórnik
3:0
Gwiazda - DominiXus Toruń
GSS Grodzisk Wlkp.
3:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Środa Wlkp.
4:1
KKP Chełmża
AP Kotwica Kołobrzeg
0:1
Biało-Zielone Lechia Gdańsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Chełmża
3:3
GSS Grodzisk Wlkp.
Polonia Środa Wlkp.
3:0
Kotwica Kórnik
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:1
Orzeł Wałcz
Olimpia II Szczecin
1:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Lipno Stęszew
2:2
Gwiazda - DominiXus Toruń
Biało-Zielone Lechia Gdańsk
13:0
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
2:3
Olimpia II Szczecin
Orzeł Wałcz
0:2
KKP Chełmża
Gwiazda - DominiXus Toruń
6:1
Biało-Zielone Lechia Gdańsk
Kotwica Kórnik
3:2
Lipno Stęszew
AP Kotwica Kołobrzeg
3:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
GSS Grodzisk Wlkp.
3:1
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Chełmża
1:1
AP Kotwica Kołobrzeg
GSS Grodzisk Wlkp.
2:2
Kotwica Kórnik
Polonia Środa Wlkp.
3:1
Orzeł Wałcz
Stilon Gorzów Wielkopolski
4:0
Lubuszanin Drezdenko
Olimpia II Szczecin
2:1
Gwiazda - DominiXus Toruń
Biało-Zielone Lechia Gdańsk
0:3
Lipno Stęszew
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
0:4
KKP Chełmża
Orzeł Wałcz
2:3
GSS Grodzisk Wlkp.
Gwiazda - DominiXus Toruń
3:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kotwica Kórnik
3:0
Biało-Zielone Lechia Gdańsk
AP Kotwica Kołobrzeg
0:1
Polonia Środa Wlkp.
Lipno Stęszew
2:1
Olimpia II Szczecin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
0:3*
Kotwica Kórnik
KKP Chełmża
0:2
Gwiazda - DominiXus Toruń
GSS Grodzisk Wlkp.
1:3
AP Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wlkp.
3:0
Lubuszanin Drezdenko
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
Lipno Stęszew
Biało-Zielone Lechia Gdańsk
2:9
Olimpia II Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
1:6
GSS Grodzisk Wlkp.
Gwiazda - DominiXus Toruń
7:0
Polonia Środa Wlkp.
Kotwica Kórnik
0:3
Olimpia II Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
5:2
Orzeł Wałcz
Lipno Stęszew
1:5
KKP Chełmża
Biało-Zielone Lechia Gdańsk
2:8
Stilon Gorzów Wielkopolski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?