Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon II Gorzów Wielkopolski
3:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Juwenia Boczów
6:0
Znicz Trzemeszno
Błękitni Dobiegniew
3:2
Noteć Stare Bielice
Delta Stare Polichno
4:2
SHR Wojcieszyce
Uran Trzebicz
4:0
Leśnik Buszów
KS Białcz
1:5
Róża Różanki
Arka Mierzęcin
0:3*
AS Pieski
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
3:0
Radowiak Drezdenko
EB Team Deszczno
3:0
Leśnik Lemierzyce
Łucznik Strzelce Krajeńskie
6:3
Kosmos 78 Rudnica
Chrobry Drzeńsko
2:5
Polonia Słubice
Muszelka Ogardy
4:0
Spartak Deszczno
Warta Jeżyki
3:5
Warta II Gorzów Wielkopolski
Delta Stare Polichno
1:9
MKS Orzeł Międzyrzecz
GKP Kłodawa
3:6
Złote Piaski Dzierżów
FC Kursko
3:2
Sokół Gościm
Błękitni Dobiegniew
0:3
LZS Bobrówko
Odra Górzyca
1:5
Ilanka Rzepin
Meprozet Stare Kurowo
1:2
Lubuszanin Drezdenko
GKP Pszczew
3:0
AS Pieski
Polonia Lipki Wielkie
5:7
Warta Gorzów Wielkopolski
Róża Różanki
0:3
Czarni Browar Witnica
Stal Sulęcin
0:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Juwenia Boczów
0:4
Zieloni Lubiechnia Wielka
KS Pogoń Krzeszyce
1:3
SKP Słubice
Stilon II Gorzów Wielkopolski
5:1
Toroma Torzym
Leśnik Rąpin
1:14
Pogoń Skwierzyna
Warta Słońsk
1:1   k. 4 : 3
Piast Karnin
Uran Trzebicz
2:3
Zjednoczeni Przytoczna
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolny los
Polonia Słubice
Zjednoczeni Przytoczna
3:5
Lubuszanin Drezdenko
Stilon II Gorzów Wielkopolski
6:9
LZS Bobrówko
EB Team Deszczno
2:12
Spójnia Ośno Lubuskie
FC Kursko
0:4
Ilanka Rzepin
Złote Piaski Dzierżów
2:3
Zieloni Lubiechnia Wielka
SKP Słubice
0:5
MKS Orzeł Międzyrzecz
Muszelka Ogardy
1:5
Czarni Browar Witnica
GKS Bledzew
5:2
Warta Słońsk
GKP Pszczew
1:3
Warta Gorzów Wielkopolski
Warta II Gorzów Wielkopolski
5:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Pogoń Skwierzyna
5:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrówko
1:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Polonia Słubice
0:6
Ilanka Rzepin
GKS Bledzew
1:2
Czarni Browar Witnica
Zieloni Lubiechnia Wielka
0:3*
MKS Orzeł Międzyrzecz
Pogoń Skwierzyna
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Warta II Gorzów Wielkopolski
0:3*
Lubuszanin Drezdenko
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:2
Falubaz Zielona Góra (JM)
Sprotavia Szprotawa
- : -
Spójnia Ośno Lubuskie
Piast Iłowa
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Lubuszanin Drezdenko
- : -
Korona Kożuchów
Czarni Żagań
- : -
Ilanka Rzepin
Amator Bobrowniki
- : -
TS Przylep
Błękitni Ołobok
- : -
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?