Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Dwójka Gubin
2:11
UKS Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
6:11
UKS II FAL Krosno Odrzańskie
UKS FAL Krosno Odrzańskie
3:3
LKS Czarni Czarnowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarni Czarnowo
0:18
MLUKS Dwójka Gubin
UKS FAL Krosno Odrzańskie
3:9
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS II FAL Krosno Odrzańskie
6:9
UKS Perła Cybinka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Dwójka Gubin
10:7
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS FAL Krosno Odrzańskie
3:15
UKS II FAL Krosno Odrzańskie
UKS Perła Cybinka
19:0
LKS Czarni Czarnowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:11
UKS Perła Cybinka
UKS FAL Krosno Odrzańskie
5:7
MLUKS Dwójka Gubin
UKS II FAL Krosno Odrzańskie
3:0
LKS Czarni Czarnowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarni Czarnowo
5:16
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
MLUKS Dwójka Gubin
7:9
UKS II FAL Krosno Odrzańskie
UKS Perła Cybinka
21:1
UKS FAL Krosno Odrzańskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II FAL Krosno Odrzańskie
11:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS Perła Cybinka
11:2
MLUKS Dwójka Gubin
LKS Czarni Czarnowo
0:3
UKS FAL Krosno Odrzańskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Dwójka Gubin
3:0
LKS Czarni Czarnowo
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0*
UKS FAL Krosno Odrzańskie
UKS Perła Cybinka
10:5
UKS II FAL Krosno Odrzańskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
6:4
MLUKS Dwójka Gubin
UKS II FAL Krosno Odrzańskie
3:0
UKS FAL Krosno Odrzańskie
LKS Czarni Czarnowo
0:3
UKS Perła Cybinka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Dwójka Gubin
3:0
UKS FAL Krosno Odrzańskie
UKS Perła Cybinka
7:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
LKS Czarni Czarnowo
2:22
UKS II FAL Krosno Odrzańskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
13:3
LKS Czarni Czarnowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?