Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
2:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
KS II Falubaz Zielona Góra
1:6
Sprotavia Szprotawa
ZAP Junior Zbąszynek
10:3
Unia Kunice-Żary
Budowlani Lubsko
2:2
UKS Czarni Żagań
PARAFIALNY MKS ZRYW Z.G.
9:0
Stal Jasień
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
5:1
PARAFIALNY MKS ZRYW Z.G.
Unia Kunice-Żary
6:6
Piast Iłowa
ZAP Junior Zbąszynek
1:4
Budowlani Lubsko
Stal Jasień
3:3
KS II Falubaz Zielona Góra
UKS Czarni Żagań
1:3
Carina Gubin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
PARAFIALNY MKS ZRYW Z.G.
0:2
UKS Czarni Żagań
Budowlani Lubsko
9:2
Unia Kunice-Żary
Carina Gubin
1:1
ZAP Junior Zbąszynek
KS II Falubaz Zielona Góra
0:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Piast Iłowa
2:3
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
2:3
Carina Gubin
ZAP Junior Zbąszynek
1:1
PARAFIALNY MKS ZRYW Z.G.
Unia Kunice-Żary
5:7
Sprotavia Szprotawa
UKS Czarni Żagań
3:1
KS II Falubaz Zielona Góra
Stal Jasień
3:0
Piast Iłowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
PARAFIALNY MKS ZRYW Z.G.
0:5
Budowlani Lubsko
Carina Gubin
11:0
Unia Kunice-Żary
Sprotavia Szprotawa
11:1
Stal Jasień
Piast Iłowa
1:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
KS II Falubaz Zielona Góra
1:4
ZAP Junior Zbąszynek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
5:0
KS II Falubaz Zielona Góra
Unia Kunice-Żary
8:2
Stal Jasień
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:1
Sprotavia Szprotawa
UKS Czarni Żagań
6:0
Piast Iłowa
Carina Gubin
8:1
PARAFIALNY MKS ZRYW Z.G.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
PARAFIALNY MKS ZRYW Z.G.
8:0
Unia Kunice-Żary
Sprotavia Szprotawa
0:9
UKS Czarni Żagań
Stal Jasień
3:0*
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
KS II Falubaz Zielona Góra
1:11
Carina Gubin
Piast Iłowa
0:7
ZAP Junior Zbąszynek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
8:0
Piast Iłowa
PARAFIALNY MKS ZRYW Z.G.
9:0
KS II Falubaz Zielona Góra
UKS Czarni Żagań
5:1
Stal Jasień
Unia Kunice-Żary
2:7
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
ZAP Junior Zbąszynek
2:2
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
UKS Czarni Żagań
Sprotavia Szprotawa
1:2
Budowlani Lubsko
Stal Jasień
0:8
ZAP Junior Zbąszynek
KS II Falubaz Zielona Góra
1:4
Unia Kunice-Żary
Piast Iłowa
5:3
Carina Gubin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
9:0
Stal Jasień
PARAFIALNY MKS ZRYW Z.G.
7:0
Piast Iłowa
Unia Kunice-Żary
0:14
UKS Czarni Żagań
Carina Gubin
8:1
Sprotavia Szprotawa
ZAP Junior Zbąszynek
1:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Jasień
0:10
Carina Gubin
Sprotavia Szprotawa
2:8
PARAFIALNY MKS ZRYW Z.G.
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
6:2
Budowlani Lubsko
Piast Iłowa
4:2
KS II Falubaz Zielona Góra
UKS Czarni Żagań
1:2
ZAP Junior Zbąszynek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?