Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Uks Chemik Sport Gorzów
Pauza
Warta Gorzów Wielkopolski
14:3
Zjednoczeni Przytoczna
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
13:5
Spartak Deszczno
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:5
UKS Czworka
Ilanka Rzepin
13:3
Ap Kania Cup
Błękitni Dobiegniew
3:4
Polonia Słubice
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:8
Progres Gorzów II
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Zjednoczeni Przytoczna
6:8
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Słubice
6:0
Ap Kania Cup
Spartak Deszczno
5:8
Ilanka Rzepin
UKS Czworka
11:7
MKS Orzeł Międzyrzecz
Progres Gorzów II
5:5
Uks Chemik Sport Gorzów
Błękitni Dobiegniew
9:4
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
Pauza
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:6
Zjednoczeni Przytoczna
Stilon Gorzów Wielkopolski
8:1
Błękitni Dobiegniew
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
6:13
Progres Gorzów II
Ap Kania Cup
2:2
Spartak Deszczno
Warta Gorzów Wielkopolski
3:3
Polonia Słubice
Uks Chemik Sport Gorzów
3:2
UKS Czworka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ap Kania Cup
Zjednoczeni Przytoczna
1:11
Uks Chemik Sport Gorzów
UKS Czworka
6:3
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Progres Gorzów II
6:4
Ilanka Rzepin
Polonia Słubice
8:1
Spartak Deszczno
Warta Gorzów Wielkopolski
5:7
Stilon Gorzów Wielkopolski
Błękitni Dobiegniew
8:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
Pauza
Stilon Gorzów Wielkopolski
4:4
Polonia Słubice
Uks Chemik Sport Gorzów
5:1
Błękitni Dobiegniew
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
8:3
Zjednoczeni Przytoczna
Ap Kania Cup
4:6
Progres Gorzów II
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:11
Warta Gorzów Wielkopolski
Ilanka Rzepin
4:2
UKS Czworka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
Pauza
Zjednoczeni Przytoczna
8:10
Ilanka Rzepin
Stilon Gorzów Wielkopolski
5:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Progres Gorzów II
16:2
Spartak Deszczno
Warta Gorzów Wielkopolski
3:4
Uks Chemik Sport Gorzów
UKS Czworka
9:0
Ap Kania Cup
Błękitni Dobiegniew
8:3
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Progres Gorzów II
Ilanka Rzepin
6:5
Błękitni Dobiegniew
Uks Chemik Sport Gorzów
5:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:5
Polonia Słubice
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
12:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Ap Kania Cup
5:2
Zjednoczeni Przytoczna
Spartak Deszczno
1:9
UKS Czworka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czworka
Pauza
Zjednoczeni Przytoczna
5:7
Spartak Deszczno
Polonia Słubice
5:9
Progres Gorzów II
Warta Gorzów Wielkopolski
5:4
Ilanka Rzepin
Stilon Gorzów Wielkopolski
4:5
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:13
Uks Chemik Sport Gorzów
Błękitni Dobiegniew
6:1
Ap Kania Cup
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zjednoczeni Przytoczna
Ilanka Rzepin
3:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
Uks Chemik Sport Gorzów
4:1
Polonia Słubice
Spartak Deszczno
3:10
Błękitni Dobiegniew
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
13:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Progres Gorzów II
2:6
UKS Czworka
Ap Kania Cup
3:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dobiegniew
Pauza
Zjednoczeni Przytoczna
3:9
Progres Gorzów II
Stilon Gorzów Wielkopolski
8:2
Ap Kania Cup
Polonia Słubice
1:7
UKS Czworka
Warta Gorzów Wielkopolski
7:1
Spartak Deszczno
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:3
Ilanka Rzepin
Uks Chemik Sport Gorzów
4:10
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Warta Gorzów Wielkopolski
Ap Kania Cup
1:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Ilanka Rzepin
3:3
Uks Chemik Sport Gorzów
Spartak Deszczno
1:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
UKS Czworka
10:4
Zjednoczeni Przytoczna
Progres Gorzów II
6:3
Błękitni Dobiegniew
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
8:4
Polonia Słubice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
Pauza
Warta Gorzów Wielkopolski
3:8
Progres Gorzów II
MKS Orzeł Międzyrzecz
7:1
Spartak Deszczno
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
8:5
Ilanka Rzepin
Polonia Słubice
10:3
Zjednoczeni Przytoczna
Uks Chemik Sport Gorzów
2:4
Ap Kania Cup
Błękitni Dobiegniew
2:6
UKS Czworka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MKS Orzeł Międzyrzecz
Zjednoczeni Przytoczna
1:8
Błękitni Dobiegniew
Spartak Deszczno
2:10
Uks Chemik Sport Gorzów
Ap Kania Cup
3:11
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Progres Gorzów II
3:5
Stilon Gorzów Wielkopolski
Ilanka Rzepin
5:7
Polonia Słubice
UKS Czworka
11:0
Warta Gorzów Wielkopolski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?