Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Bytom Odrzański
Pauza
UKS Promień Żary
2:0
UKS Czarni Żagań
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:2
Stal Jasień
Arka Nowa Sól
1:2
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Jasień
Pauza
Odra Bytom Odrzański
1:2
Arka Nowa Sól
UKS Promień Żary
4:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS Czarni Żagań
0:2
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Promień Żary
Pauza
Arka Nowa Sól
1:0
Stal Jasień
Sprotavia Szprotawa
4:1
Odra Bytom Odrzański
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:1
UKS Czarni Żagań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Pauza
Stal Jasień
1:4
Sprotavia Szprotawa
UKS Promień Żary
0:3
Arka Nowa Sól
UKS Czarni Żagań
0:0
Odra Bytom Odrzański
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czarni Żagań
Pauza
Odra Bytom Odrzański
0:0
Stal Jasień
Sprotavia Szprotawa
2:3
UKS Promień Żary
Arka Nowa Sól
3:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Nowa Sól
Pauza
UKS Promień Żary
4:1
Odra Bytom Odrzański
UKS Czarni Żagań
2:2
Stal Jasień
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
Pauza
Odra Bytom Odrzański
4:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Stal Jasień
0:3
UKS Promień Żary
Arka Nowa Sól
3:0
UKS Czarni Żagań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Bytom Odrzański
Pauza
UKS Czarni Żagań
0:5
UKS Promień Żary
Stal Jasień
3:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Sprotavia Szprotawa
1:2
Arka Nowa Sól
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Jasień
Pauza
Arka Nowa Sól
4:0
Odra Bytom Odrzański
Sprotavia Szprotawa
2:0
UKS Czarni Żagań
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:3
UKS Promień Żary
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Promień Żary
Pauza
Odra Bytom Odrzański
1:7
Sprotavia Szprotawa
UKS Czarni Żagań
1:5
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Stal Jasień
0:8
Arka Nowa Sól
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Pauza
Odra Bytom Odrzański
2:2
UKS Czarni Żagań
Arka Nowa Sól
1:0
UKS Promień Żary
Sprotavia Szprotawa
4:1
Stal Jasień
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czarni Żagań
Pauza
UKS Promień Żary
4:1
Sprotavia Szprotawa
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:4
Arka Nowa Sól
Stal Jasień
12:2
Odra Bytom Odrzański
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Nowa Sól
Pauza
Sprotavia Szprotawa
4:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Odra Bytom Odrzański
0:7
UKS Promień Żary
Stal Jasień
0:0
UKS Czarni Żagań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
Pauza
UKS Promień Żary
1:2
Stal Jasień
UKS Czarni Żagań
0:3
Arka Nowa Sól
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:4
Odra Bytom Odrzański
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?