Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kunice-Żary
0:4
UKS Czarni Żagań
Delta Sieniawa Żarska
2:1
Promień Żary
Stal Jasień
1:3
Piast Iłowa
Carina Gubin
2:1
Odra Nietków
Amator Bobrowniki
3:0
Zorza Ochla
Błękitni Ołobok
0:0
Piast Czerwieńsk
Schnug Chociule
0:1
Zryw Rzeczyca
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
5:1
Amator Bobrowniki
Piast Iłowa
0:1
Carina Gubin
Mieszko Konotop
0:3
Schnug Chociule
Zryw Rzeczyca
8:2
Unia Kunice-Żary
Zorza Ochla
2:1
Stal Jasień
Odra Nietków
5:3
Delta Sieniawa Żarska
UKS Czarni Żagań
1:1
Błękitni Ołobok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Bobrowniki
4:3
UKS Czarni Żagań
Unia Kunice-Żary
3:3
Mieszko Konotop
Carina Gubin
5:1
Zorza Ochla
Błękitni Ołobok
0:0
Zryw Rzeczyca
Promień Żary
1:1
Odra Nietków
Delta Sieniawa Żarska
1:8
Piast Iłowa
Stal Jasień
1:3
Piast Czerwieńsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
2:5
Delta Sieniawa Żarska
Schnug Chociule
4:2
Unia Kunice-Żary
Piast Czerwieńsk
1:5
Carina Gubin
Zryw Rzeczyca
1:4
Amator Bobrowniki
UKS Czarni Żagań
7:1
Stal Jasień
Piast Iłowa
1:1
Promień Żary
Mieszko Konotop
1:2
Błękitni Ołobok
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
2:3
UKS Czarni Żagań
Błękitni Ołobok
3:0
Schnug Chociule
Amator Bobrowniki
4:3
Mieszko Konotop
Promień Żary
3:0
Zorza Ochla
Delta Sieniawa Żarska
4:2
Piast Czerwieńsk
Odra Nietków
1:2
Piast Iłowa
Stal Jasień
2:2
Zryw Rzeczyca
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
0:2
Promień Żary
Zryw Rzeczyca
2:3
Carina Gubin
Zorza Ochla
2:3
Odra Nietków
Schnug Chociule
2:3
Amator Bobrowniki
Unia Kunice-Żary
4:1
Błękitni Ołobok
UKS Czarni Żagań
4:0
Delta Sieniawa Żarska
Mieszko Konotop
5:0
Stal Jasień
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Nietków
2:0
Piast Czerwieńsk
Carina Gubin
5:0
Mieszko Konotop
Amator Bobrowniki
7:4
Unia Kunice-Żary
Piast Iłowa
3:1
Zorza Ochla
Delta Sieniawa Żarska
2:1
Zryw Rzeczyca
Promień Żary
1:1
UKS Czarni Żagań
Stal Jasień
0:0
Schnug Chociule
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ołobok
0:3
Amator Bobrowniki
Schnug Chociule
0:5
Carina Gubin
Piast Czerwieńsk
0:2
Piast Iłowa
Unia Kunice-Żary
3:3
Stal Jasień
Zryw Rzeczyca
1:4
Promień Żary
UKS Czarni Żagań
2:2
Odra Nietków
Mieszko Konotop
5:2
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
0:0
Piast Czerwieńsk
Piast Iłowa
0:0
UKS Czarni Żagań
Promień Żary
4:2
Mieszko Konotop
Delta Sieniawa Żarska
3:2
Schnug Chociule
Carina Gubin
4:1
Unia Kunice-Żary
Odra Nietków
2:1
Zryw Rzeczyca
Stal Jasień
1:3
Błękitni Ołobok
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kunice-Żary
1:2
Delta Sieniawa Żarska
Zryw Rzeczyca
2:2
Piast Iłowa
Amator Bobrowniki
11:3
Stal Jasień
Błękitni Ołobok
1:4
Carina Gubin
UKS Czarni Żagań
3:3
Zorza Ochla
Mieszko Konotop
2:1
Odra Nietków
Schnug Chociule
0:1
Promień Żary
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
1:2
UKS Czarni Żagań
Piast Iłowa
3:1
Mieszko Konotop
Promień Żary
1:0
Unia Kunice-Żary
Delta Sieniawa Żarska
3:1
Błękitni Ołobok
Zorza Ochla
4:0
Zryw Rzeczyca
Odra Nietków
2:0
Schnug Chociule
Carina Gubin
1:0
Amator Bobrowniki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Jasień
0:4
Carina Gubin
Zryw Rzeczyca
2:1
Piast Czerwieńsk
Amator Bobrowniki
4:2
Delta Sieniawa Żarska
Błękitni Ołobok
0:3
Promień Żary
Schnug Chociule
1:4
Piast Iłowa
Mieszko Konotop
2:1
Zorza Ochla
Unia Kunice-Żary
1:2
Odra Nietków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
5:1
Unia Kunice-Żary
Zorza Ochla
3:1
Schnug Chociule
Odra Nietków
1:3
Błękitni Ołobok
Piast Czerwieńsk
1:3
Mieszko Konotop
Promień Żary
3:0
Amator Bobrowniki
Delta Sieniawa Żarska
6:1
Stal Jasień
UKS Czarni Żagań
3:1
Zryw Rzeczyca
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kunice-Żary
1:1
Zorza Ochla
Carina Gubin
3:0
Delta Sieniawa Żarska
Błękitni Ołobok
2:3
Piast Iłowa
Schnug Chociule
2:1
Piast Czerwieńsk
Amator Bobrowniki
3:1
Odra Nietków
Mieszko Konotop
2:1
UKS Czarni Żagań
Stal Jasień
0:8
Promień Żary
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
1:3
Amator Bobrowniki
Zorza Ochla
0:1
Błękitni Ołobok
Odra Nietków
8:2
Stal Jasień
Piast Czerwieńsk
7:1
Unia Kunice-Żary
Zryw Rzeczyca
4:2
Mieszko Konotop
UKS Czarni Żagań
5:0
Schnug Chociule
Promień Żary
1:0
Carina Gubin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Rzeczyca
2:2
Schnug Chociule
Promień Żary
1:1
Delta Sieniawa Żarska
Piast Iłowa
5:1
Stal Jasień
Zorza Ochla
2:7
Amator Bobrowniki
Odra Nietków
0:0
Carina Gubin
UKS Czarni Żagań
5:0
Unia Kunice-Żary
Piast Czerwieńsk
5:1
Błękitni Ołobok
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kunice-Żary
2:1
Zryw Rzeczyca
Błękitni Ołobok
0:3
UKS Czarni Żagań
Delta Sieniawa Żarska
1:3
Odra Nietków
Amator Bobrowniki
3:2
Piast Czerwieńsk
Schnug Chociule
1:1
Mieszko Konotop
Stal Jasień
2:2
Zorza Ochla
Carina Gubin
1:2
Piast Iłowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
7:0
Stal Jasień
Piast Iłowa
2:1
Delta Sieniawa Żarska
Zryw Rzeczyca
4:4
Błękitni Ołobok
Zorza Ochla
1:3
Carina Gubin
Odra Nietków
2:1
Promień Żary
UKS Czarni Żagań
2:1
Amator Bobrowniki
Mieszko Konotop
3:0
Unia Kunice-Żary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Żary
4:1
Piast Iłowa
Unia Kunice-Żary
0:0
Schnug Chociule
Delta Sieniawa Żarska
2:1
Zorza Ochla
Stal Jasień
0:2
UKS Czarni Żagań
Carina Gubin
3:0
Piast Czerwieńsk
Amator Bobrowniki
4:1
Zryw Rzeczyca
Błękitni Ołobok
4:3
Mieszko Konotop
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
1:0
Delta Sieniawa Żarska
Piast Iłowa
4:0
Odra Nietków
Mieszko Konotop
3:1
Amator Bobrowniki
Zryw Rzeczyca
8:1
Stal Jasień
Zorza Ochla
1:5
Promień Żary
UKS Czarni Żagań
1:2
Carina Gubin
Schnug Chociule
2:1
Błękitni Ołobok
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Żary
1:2
Piast Czerwieńsk
Delta Sieniawa Żarska
1:7
UKS Czarni Żagań
Stal Jasień
0:3
Mieszko Konotop
Carina Gubin
6:1
Zryw Rzeczyca
Amator Bobrowniki
6:2
Schnug Chociule
Błękitni Ołobok
2:1
Unia Kunice-Żary
Odra Nietków
4:0
Zorza Ochla
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
2:2
Odra Nietków
Unia Kunice-Żary
1:5
Amator Bobrowniki
Zryw Rzeczyca
5:2
Delta Sieniawa Żarska
Zorza Ochla
1:2
Piast Iłowa
UKS Czarni Żagań
0:1
Promień Żary
Schnug Chociule
9:1
Stal Jasień
Mieszko Konotop
2:1
Carina Gubin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
4:0
Piast Czerwieńsk
Promień Żary
2:0
Zryw Rzeczyca
Delta Sieniawa Żarska
6:4
Mieszko Konotop
Stal Jasień
1:2
Unia Kunice-Żary
Carina Gubin
1:1
Schnug Chociule
Amator Bobrowniki
0:0
Błękitni Ołobok
Odra Nietków
4:3
UKS Czarni Żagań
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
2:1
Zorza Ochla
Unia Kunice-Żary
1:8
Carina Gubin
Zryw Rzeczyca
6:0
Odra Nietków
Błękitni Ołobok
5:0
Stal Jasień
UKS Czarni Żagań
4:3
Piast Iłowa
Schnug Chociule
1:2
Delta Sieniawa Żarska
Mieszko Konotop
1:4
Promień Żary
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
3:1
Zryw Rzeczyca
Promień Żary
7:0
Schnug Chociule
Delta Sieniawa Żarska
4:2
Unia Kunice-Żary
Carina Gubin
6:0
Błękitni Ołobok
Zorza Ochla
1:1
UKS Czarni Żagań
Odra Nietków
2:2
Mieszko Konotop
Stal Jasień
0:3
Amator Bobrowniki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Bobrowniki
1:2
Carina Gubin
Unia Kunice-Żary
0:4
Promień Żary
Zryw Rzeczyca
0:3
Zorza Ochla
Błękitni Ołobok
6:2
Delta Sieniawa Żarska
UKS Czarni Żagań
3:2
Piast Czerwieńsk
Schnug Chociule
1:4
Odra Nietków
Mieszko Konotop
1:6
Piast Iłowa
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
2:5
Zryw Rzeczyca
Piast Iłowa
6:0
Schnug Chociule
Promień Żary
4:0
Błękitni Ołobok
Delta Sieniawa Żarska
2:6
Amator Bobrowniki
Carina Gubin
8:0
Stal Jasień
Zorza Ochla
1:3
Mieszko Konotop
Odra Nietków
8:0
Unia Kunice-Żary
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Bobrowniki
1:2
Promień Żary
Mieszko Konotop
0:2
Piast Czerwieńsk
Stal Jasień
0:2
Delta Sieniawa Żarska
Zryw Rzeczyca
3:4
UKS Czarni Żagań
Błękitni Ołobok
1:4
Odra Nietków
Schnug Chociule
4:2
Zorza Ochla
Unia Kunice-Żary
0:4
Piast Iłowa
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
0:1
Schnug Chociule
Piast Iłowa
7:1
Błękitni Ołobok
Promień Żary
4:0
Stal Jasień
Delta Sieniawa Żarska
1:8
Carina Gubin
Zorza Ochla
1:3
Unia Kunice-Żary
Odra Nietków
3:2
Amator Bobrowniki
UKS Czarni Żagań
3:3
Mieszko Konotop
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Konotop
2:5
Zryw Rzeczyca
Unia Kunice-Żary
2:1
Piast Czerwieńsk
Stal Jasień
1:2
Odra Nietków
Carina Gubin
1:0
Promień Żary
Amator Bobrowniki
0:7
Piast Iłowa
Błękitni Ołobok
3:1
Zorza Ochla
Schnug Chociule
2:4
UKS Czarni Żagań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?