Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKP Falubaz Zielona Góra
5:0
UKS Czarni Żagań
Arka Nowa Sól
0:3
Korona Wschowa
Lubuszanin Drezdenko
0:3
Stal Sulęcin
Warta Gorzów Wielkopolski
2:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sulęcin
4:0
Arka Nowa Sól
Stilon Gorzów Wielkopolski
4:0
UKS Czarni Żagań
Warta Gorzów Wielkopolski
4:2
Lubuszanin Drezdenko
Korona Wschowa
0:0
UKP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Nowa Sól
4:2
Warta Gorzów Wielkopolski
UKS Czarni Żagań
1:3
Korona Wschowa
UKP Falubaz Zielona Góra
13:1
Stal Sulęcin
Lubuszanin Drezdenko
0:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
4:0
Arka Nowa Sól
Stal Sulęcin
0:1
UKS Czarni Żagań
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:0
Korona Wschowa
Warta Gorzów Wielkopolski
0:3
UKP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
9:0
Stal Sulęcin
Arka Nowa Sól
0:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
UKS Czarni Żagań
2:3
Warta Gorzów Wielkopolski
UKP Falubaz Zielona Góra
14:0
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Nowa Sól
0:15
UKP Falubaz Zielona Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
Stal Sulęcin
Lubuszanin Drezdenko
2:0
UKS Czarni Żagań
Warta Gorzów Wielkopolski
6:0
Korona Wschowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKP Falubaz Zielona Góra
7:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Stal Sulęcin
0:10
Warta Gorzów Wielkopolski
Korona Wschowa
4:0
Lubuszanin Drezdenko
UKS Czarni Żagań
3:0
Arka Nowa Sól
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
0:0
Arka Nowa Sól
UKS Czarni Żagań
0:5
UKP Falubaz Zielona Góra
Stal Sulęcin
3:0
Lubuszanin Drezdenko
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:3
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Nowa Sól
1:2
Stal Sulęcin
UKS Czarni Żagań
0:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
UKP Falubaz Zielona Góra
7:0
Korona Wschowa
Lubuszanin Drezdenko
1:4
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sulęcin
0:11
UKP Falubaz Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski
13:0
Arka Nowa Sól
Korona Wschowa
0:1
UKS Czarni Żagań
Stilon Gorzów Wielkopolski
4:2
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKP Falubaz Zielona Góra
3:0
Arka Nowa Sól
Stal Sulęcin
1:8
Stilon Gorzów Wielkopolski
Korona Wschowa
2:2
Warta Gorzów Wielkopolski
UKS Czarni Żagań
2:4
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sulęcin
2:2
Korona Wschowa
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
Arka Nowa Sól
Warta Gorzów Wielkopolski
5:1
UKS Czarni Żagań
Lubuszanin Drezdenko
0:4
UKP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKP Falubaz Zielona Góra
4:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Korona Wschowa
0:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
Arka Nowa Sól
1:4
Lubuszanin Drezdenko
UKS Czarni Żagań
5:0
Stal Sulęcin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:3
UKP Falubaz Zielona Góra
Lubuszanin Drezdenko
2:1
Korona Wschowa
Warta Gorzów Wielkopolski
10:0
Stal Sulęcin
Arka Nowa Sól
0:6
UKS Czarni Żagań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?